İlan No: #00098901
Kategori: Dane Kurutucu
Marka: New Holand
Model Tipi: Super 120
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Acıpayam / Denizli / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Demo Firma

Fatih / İstanbul / Türkiye


Dane Kurutucu ( 12 Ton )

Dane kurutma alanında İtalyan Pedrotti firmasının 30 yılı aşkın üretim deneyimi ile özel istekleri karşılayabilecek değişik karakteristiklerde çeşitli dane kurutucuları New Holland tarafından çiftçilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Pirinç, yağlı tohumlar (Ayçiçeği, Soya, Kolza) Hububat, Bakliyat vb. gibi her türlü ürün ile çalışma olanağı bulunmaktadır.

 

Pedrotti kurutucuları, Dünyanın çeşitli iklim koşullarında ve değişik ürün türlerinde hizmet verecek şekilde tasarlanmışlardır.
 
Ateşleme ünitesi / Brulör, mazot kullanılabilmektedir.
 
Kurutucular, Traktör kuyruk mili (PTO) ile, yada Elektrik motoru ile çalıştırılabilir.
 
Bütün modeller, ağır hizmet tipi, sağlam bir şase üzerine monte edilmiş olup, su düzeçli krikolar yardımı ile seviye yardımı ile seviye ayarı yapılabilmektedir.
 
Kurutucu silo dış yüzeyleri tamamen paslanmaz çelik, delikli saçtan yapılmış olup, çevresel çelik konstrüksiyon bir çerçeve ile dayanımları arttırılmıştır. Paslanmaz çelik dış yüzeyler ile orta helezonun aşınma dayanımları mükemmeldir.
 

Endirekt Ateşleme Sistemine Sahip Yeni Tip Yanma odası ( İsteğe Bağlı Özellik),

Endirekt ateşleme sistemi, kurutucu hava akışı ile yanma kalıntılarının temas etmesini yada karışmasını önleyen bir sistemdir.


 

Pedrotti dane kurutma makinelerinde kullanılan yeni yanma odası tasarımında, alev ile kurutucu hava asla temas etmemektedir. Yanma odasının merkezinde oluşturulan alev, dış borularda bulunan havayı, temas etmeksizin ısıtır. Isıtılan hava kurutucu içindeki ürünün kurutulmasında kullanılır.

Have ile alev teması olmadığı için, kurutulan üründe herhangi bir kirlenme (koku ve renk değişikliği vb.) riski ortadan kalkar. Ürün son derece temiz bir şekilde kurutulur. Her koşulda hiç bir kirlenmeye maruz kalmayan kusursuz kalitede kurutulmuş ürün elde edilir.


 

Endirekt ateşleme sistemi, tamamen paslanmaz inox çeliktir. En ideal termal verimin elde edilmesini sağlamak için her bölümde üç farklı kalitede çelik kullanılmaktadır.

Sistemin termik verimi daima %92 - %93' ün üzerindedir.

Çok uzun süreli ve çok aşırı kullanıma bağlı metal yapılarda oluşması muhtemel sorunları önlemek için otomatik soğutma seçeneğine sahip ayarlanabilir zamanlama kontrol sistemi vardır.

Otomatik Gresleme Sistemi (Standart Özellik)

Otomatik gresleme sistemi ile, kurutma makinesinin greslenmesi gereken tüm noktalarına, otomatik olarak gres basılır.


 

Hidrolik Ana Helezon ve Kafes Kaldırma / İndirme Sistemi ( Standart Özellik)

Ana helezona bağlı olan hidrolik piston ile, traktörün hidrolik çıkışları kullanılarak, helezon kolaylıkla indirilip kaldırılır.

Dane Kurutucu ( 12 Ton ), Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!