İlan No: #00099449
Kategori: Sprey Tipi Yüzey Temizleme Makinası
Marka: Strong 3000
Model Tipi: S-DFSY-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Str Teknik Makina

Esenler / İstanbul / Türkiye


Demir Fosfat Sprey Yıkama Hattı / Strong 3000 S-Dfsy-001

Yüksek üretim kapasitesinin söz konusu olduğu durumlarda sprey hatlı sistemler daha ekonomik olmaktadır. Bu sistemlerde konveyöre asılı hareket eden parçalar sprey ünitesi içerisindeki aktif bölümlerden geçerken uygun sürede, basınç, debi ve sıcaklıkta kimyasal reaksiyona girer. Sprey tüneli uzunluğunu kullanılacak proses ve konveyör hızı belirlemektedir.


 

Banyo tankları ve tünel yapı malzemesi, kullanılacak prosese göre Cr-Ni, Siyah sac ya da plastik malzemeden üretilmektedir. Tank cidarları ısı kaybına karşı cam yünü ile, tünel cidarları ise strafor ile izole edilip elektrostatik toz boyalı 1,2mm sac ile kaplıdır. Sıcak banyo tankları ısıtmasında prosese göre sıcak su kazanı ve plakalı eşanjör sistemi ile ya da termobloklu ısıtma sistemi ile birlikte gaz ve sıvı yakıt brülör kullanılmaktadır. Tünelin uygun bölümlerinde buhar tahliye fanları bulunmaktadır. Sistem, ana tesis kumanda panosu üzerinden kontr

Demir Fosfat Sprey Yıkama Hattı / Strong 3000 S-Dfsy-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!