İlan No: #00096652
Kategori: Demir ve Mangan Filtresi
Marka: Fokus Water
Model Tipi: F-DMF-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Beyoğlu / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 312 22 99

Yetkili: Fokus Water

Çekmeköy / İstanbul / Türkiye


Demir Ve Mangan Filtresi / Fokus Water F-Dmf-001

 

Demir-Mangan Filtrasyonu

 

Sularda çözünmüş halde bulunan demir ve mangan sarımsı renkte bulanıklığa neden olmaktadır. Bu evsel ve endüstriyel kullanımlarda istenmeyen sonuçlara neden olur.

Demir-Mangan filtreleri suda bulunması olası demir ve manganı oksidasyon / filtrasyon metotları ile sudan uzaklaştırır. Ö
zel olarak aktifleştirilmiş bir mineral yardımıyla, su demir ve mangandan arındırılır. Bu sayede demir-manganın neden olduğu renk ve bulanıklık, çamaşır, kumaş ve porselen eşya üzerinde leke bırakması, su borularının iç cidarlarının daralması, borularda demir bakterilerinin çoğalarak suyu kirletmesi ve tesisat aksamının bozulması önlenmiş olur. Filtrasyon mineralinin rejenerasyonu için herhangi bir kimyasala ihtiyaç duyulmaması sistemi diğer metotlara göre daha ekonomik kılmaktadır.

 

Rejenerasyon işleminde sırası ile ters yıkama, bekleme, hızlı durulama periyotları, insan müdahalesine gerek olmadan kendiliğinden gerçekleşir. Bu cihazlarda rejenerasyonun amacı, filtrasyon mineralini kabartarak mineralin daha uzun süre kullanılmasını sağlamaktır.

Demir Ve Mangan Filtresi / Fokus Water F-Dmf-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!