İlan No: #00096212
Kategori: Pulluk
Marka: Turan
Model Tipi: CENGİZ-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 222 236 01 60
  • +90 222 236 04 91

Yetkili: Turan Tarım

Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye


Döner Kulaklı Pulluk

TAM OTOMATİK PROFİL GÖVDE DÖNER KULAKLI PULLUK

CENGİZ MODELİ Ürünlerimiz 2.3.4.5 ve 6 soklu profil gövdede tam otomatik tipte 10 - 16 inç ayarlanabilir özellikte döner kulaklı olarak üretilmiştir.
   Firmamızın üretmiş olduğu döner tip pullukların ayar ve kullanımı çok pratiktir. Döner kulaklı pulluk kullanımı esnasında evlek tutmaya gerek kalmaz. Aynı çizgiden geriye dönüş yapılır. Bu da hem zamandan hem de yakıttan tasarruf sağlamaktadır. Arazinin seviyesinin bozulmamasını sağlar.
   Kayalı, taşlı, bitkisel köklerle kaplı arazilerde rahatlıkla çalışabilir özelliktedir. Her soka yerleştirilmiş özel yaylı amortisör kurtulma mekanizması sayesinde tarlada her türlü takılmalardan rahatça kurtularak pulluğun zarar görmesi engellenmiştir. Yaylı amortisör kurtulma mekanizmasının çalışmadığı durumlarda pim (kanallı cıvata) kesme sistemi sayesinde engelden kurtulur.
   Cengiz Modeli pulluğunuzda iş genişliği ayarlanabilmektedir. Tek bir cıvatayla 10'dan - 16 inç' e kadar iş genişliği kolayca ayarlanabilir özelliktedir. İsteğe bağlı olarak iş genişlik ayar pistonu takılıp traktör üzerinden hidrolik kumanda kolu ile 10'dan - 16 inç' e kadar genişlik ayarı yapılabilir.
   Amortisör yayı tansiyon sertlik ayarı mevcuttur. Her sokun istikamet ayarı ve soyalık ayarı vardır. Pulluklarımızın traktöre bağlantı sistemi uluslar arası standartlarda olduğundan her marka traktöre takılabilir. Pulluklara sok ilave ile iki soklu, üç soklu, dört soklu, beş soklu, altı soklu hale getirilebilirler.
   Pulluk çatı aksamı özel malzemeden yapılmış olup, toprakla temas eden yüzeyler sementasyon sistemi ile sertleştirilmiştir. Toprak tutmaz ve sıyırıcıdır.
   Traktörü yormaz, zaman ve yakıttan tasarruf sağlar.

 

TAM OTOMATİK PROFİL GÖVDE İŞ GENİŞLİĞİ AYARLI PULLUKLAR
PULLUK CİNSİ
İŞ GENİŞLİĞİ
İŞ DERİNLİĞİ
AĞIRLIK (KG)
TRAKTÖR GÜCÜ (HP)
5 SOKLU 10-16 inç ayarlı
125-200 cm. arası
15-45 cm. arası
881
85-120

Döner Kulaklı Pulluk, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!