;

DY 8 Etiket Tarih Kodlama Makinası

İlan No : #00123050
Kategori: Tarih Kodlama Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: DY-8
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: P.R.C
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Ünalan Mah. / Üsküdar / İstanbul
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Kredi Kartı
95
+KDV Min. Sipariş 1 Adet

3 Satır Manuel Tarih Kodlama Makinesi - RDY-08

 

RDY-08 - 30mm Tarih Kodlama Makinasının Teknik Özellikleri

Model RDY-08 - 3
Güç Tüketimi 0,4 Kw
Ribon Genişliği 25-30cm
Sıcaklık 0-300C
Menşei Çin
Kodlama Kapasitesi 3 satır 42 karakter


RDY-08 - 30mm Tarih Kodlama Makinasının Genel Özellikleri

 
 1. RDY-08 - 3 satır manuel tarih kodlama makinası ile birçok ambalaj çeşidine uygun olarak tarih kodlama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 2. İnkjet kodlama makinalarına kıyasla 8 kat daha hesaplı kodlama yapabilirsiniz. Yüksek bakım maliyetleri gerekmeden SKT, parti numarası, ağırlık, ürün çeşidi ve fiyat gibi bilgilerin kodlamalarını yapabilirsiniz.
 3. Makina hot foil sıcak transfer teknolojisine sahiptir. Bu sayede ribon şeritte yer alan karbonu ambalajınızın üzerine işler. +90 derece kadar asla silinmez.
 4. RDY-08 - 3 satır manuel tarih kodlama makinası ile baskılı/baskısız karton, oluklu mukavva üzerine; naylon, PET, PVC, PP, PE vb. malzemelerden üretilmiş poşetlere; dublex, monoplex, triplex ve laminasyonlu folyolara; alüminyum folyolara; kuşe, sedefli, selefonlu etiket çeşitlerine ve ince pet yoğurt kapak çeşitleri üzerine kodlama işlemleri yapabilirsiniz.
 5. Makina yalnızca 2,5 kg ağırlığındadır ve 18 cm2 yer kaplamaktadır. Çalıştırmak için 220V/50 Hz elektrik yeterli olmaktadır. Bu yüzden makinayı üretim alanınız içerisinde rahatlıkla taşıyabilir, farklı yerlerde çalıştırabilirsiniz.
 6. 30mm genişlik, 150 metre uzunluğundaki ribonu firmamız üzerinden uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bu ribon ile 3 satırda 8000 2 satırda ise 12000 adet tarih kodlama yapabilirsiniz.
 7. Maksimum her satırda 14 karakter ile, randımanlı olarak 12 karakter ile çalışır. Toplamda 3 satır kodlama yapan tarih Kodlama makinamızda toplamda 42, randımanlı olarak 36 karakter kodlayabilirsiniz. Manuel tarih kodlama makinası ile birlikte yeterli miktarda (0,1,2,3,4,5,6,7,8,9, nokta, iki nokta üst üste) karakterleri ile URT, SKT ve PRT harfleri ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca diğer harf ve karakter ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bir çok harf ve karakter firmamızda stoklu olarak bulunmaktadır.
 8. Uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabileceğiniz bu makina için servis hizmetlerine ve yedek parçalara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 9. Kalınlığı 5 mm'yi geçmemek kaidesiyle manuel tarih kodlama makinası ile karton kutu, mukavva kutu gibi ürünlerinizi matbaadan geldiği şekilde, yani katlı olarak kodlayabilirsiniz.
 10. RDY-08 - 3 satır manuel tarih kodlama makinası birçok poşet çeşidinde rahatlıkla çalışabilmesine rağmen her poşet çeşidinde tarih kodlama işleminin farklı ısılarda gerçekleşebileceğini unutmayınız. Birkaç denemeden sonra tarih kodlama makinamızın sizin poşetinize hangi derecede randımanlı tarih kodlama işlemini yaptığını deneyiniz ve not alınız. Daha sonraki tarih kodlama işlemlerinizde tarih kodlama klişesinin çalışma derecesini tarih kodlama denemeleri ile tecrübe ettiğiniz dereceye getirmeniz yeterlidir.
 11. Firmamızdan, ücrete tabi olmak kaidesi ile tarih Kodlama makinasının kodlama bölümünde kapağınıza uygun bir kanalın açılmasını talep edebilirsiniz. Bu sayede, yoğurt, kaymak v.b. ürünlerin konulduğu kaselerin üzerlerine de yine son derece hesaplı olarak tarih kodlama yapabilirsiniz.
 12. Ribon kalitesi tarih Kodlama makinanızın harflerinin kullanım ömrünü etkilemektedir. Tarih kodlama ribonlarımızın fiyatları, piyasa şartlarına göre sonderece hesaplıdır.
 

RYD-08 - Tarih Kodlama Makinesi - 30cm - Diğer Detaylar

 
 • Ek (opsiyonel) özelliklerin talep edildiği makinaların teslimat süresi 5-20 gün aralığında gerçekleşmektedir.
 • Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi uygun bir fiyata yapılır. Firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Fabrika çıkışlı hatalara karşı garanti verilmektedir.

DY 8 Etiket Tarih Kodlama Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!