İlan No: #00120756
Kategori: Lazer Kesim Makinası
Marka: Nukon
Model Tipi: Eco Fiber 1530
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 7 Gün
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bornova / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Çekle Şatış, Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 232 323 23 23
  • +90 533 373 88 29

Yetkili: Zeki Var

Bornova / İzmir / Türkiye


Eco Fiber Lazer Kesim Makinası - 500 Wat

Nucon Eco Fiber 1530 - 500 Watt Lazer Kesim Makinası

0.3mm'den 8mm'ye kadar düşük güçlerle kaliteli ve hızlı kesim olanağı sağlar.500 W, 1000 W ve 2000 W olmak üzere 3 ayrı güç seçeneği mevcuttur.Tüm parçaların tek bir gövdede toplandığı kompakt ve ergonomik yapıdadır.Çift tabla, tek tabla ve manuel seçeneklirni sunar.

 

 

 

KESME KAFASI

YÜKSEK İŞLEME KAPSİTESİ

20m/dk'ya kadar hızla dikey haterket kabiliyeti.
6g'ye kadar ivmelenme kabiliyeti.
ÖZELLİKLER

Yüksek kapasiteli yükseklik sensörü (100 µs döngü ile)
Makine kontrollü dinamik odaklama ayarı.
Sağlamlaştırılmış mekanik tasarım
Kolay değişebilir sarf malzeme
Odak-nozzle merkezlemesi
Kolay değişebilir sarf malzeme
Odak-nozzle merkezlemesi
UZUN SARF MALZEME ÖMRÜ

Odak lens ve koruyucu cam ile iş parçası arasında 120 mm den fazla mesafe
ÖNLENEN OPTİK SİSTEM KİRLENMESİ

İzole edilmiş optic sistem
Opsiyonel kolimatör lens koruyucu camı
Koruyucu cam mönitörü
GÜÇ SİSTEMİ

Üstün güvenilirlik ve ışık kalitesi ile günümüz teknolojisinden büyük devrim yaratan fiber lazer'in bir çok avantajı vardır.
Yüksek çıkış gücü ve odaklanma
Düşük bakım maliyeti
Esnek ve üzün ömürlü fiber kablo
100,000 saad diot ömrü
Düşük soğutma ihtiyacı
İnce malzemede 2 kat hızlı kesim


RADAN PROFİLE CAD/CAM YAZILIM

Mevcut CAD sisteminiz için CNC Profili
 Mevcut CAD sisteminize yatırım planlıyorsanız, Essential Profile mükemmel bir CAM çözümü sağlar.Operatörlerinize, yönlendirme zamanını azaltmak; lazerlerinizin, plazmalarınızın, su jetlerinizin ve oksijen kesim makinalarınızın en uygun şekilde kullanımını sağlamak için ihtiyaç duyacağı pazar lideri Radan CAM çözümünü uygun maliyetlerde sağlar.

Kusursuz programlama
Essential Profile, kısmi nestingten profil kesimi, sıralama, kod üretimi ve son olarak makine kontrol bölümüne DNC bağlantısına kadar tüm programlama eçlerinde kessintisiz ve sorunsuz bir şekilde, entegre sağlar.
Hassasiyet ve tutarlılık
 Gerekli durumlarda operatöre veya otomatik sürece yardımcı olabilmek için, esifik malzeme kablo-girişleri, kablo-çıkışları, etiketleme, iş makinesi spesifik kesim teknolojisi verileri ve malzeme nestig özellikleri ani kullanımlara hazır olarak Üretim Veri tabanında (MDB) saklanır.
Verimlilik her şey
Bir makine sadece onu çalıştıran yazılım kadar verimlidir. Bu sebepten Radan son işlemciyi makinenizle ve kontrol panelinizin eşleştiğinden emin olmak için şahsen yüklüyoruz. Yazılımınıza önem vermemizin sebebi, işlemcinin üretim verimliliğinizi kontrol etmesidir.
Özellikleri şunlardır:
Sürükle ve bırak veri girişi,DXF / DWG toplu işleme,Otomatik risk önleme ile Kafa güvenliğin sağlanması,Köprü kesme,Otomatik ortak hat kesimi,Otomatik kalıntıları, sac,Parçaları ve kesim artıkları,Grafik program doğrulamas


LANTEK EXPERT CUT CAD/CAM YAZILIM


Özellikle metal levha kesim makinalarının lazer otomatik programlanması için geliştirilmiş bir CAD/CAM sistemidir.Bu tür makina üreticileri ve kullanıcıları ile gerçekleştirilen 25 seneden uzun süreli,yakın iş birliği ürünüdür.
YERLEŞTİRME (Nesting):Mükemmel esneklik ve optimum performanslı otomatik ve manuel yerleştirme (nesting),kopyalama,hareket ettirme,döndürme,yan yana dizme vb. güçlü manuel yerleştirme özellikleri ile beraber çok güçlü otomatik ,yarı otomatik ve manuel yerleştirme kombinasyonu sunar.Lantek expert'in otomatik yerştirme fonksiyon parçaları sac levha üzerine en uygun şekilde sıralar. Lantek Expert ıskartalar (remnent) üzerinede sıralama yapılabilir.Tıpkı sac levhalar gibi ıskartaların da kenar sınırları tanımlanabilir.
TEKNOLOJİ: Lantek Expert Cut kenarlarda,giriş/ çıkışların tipinin ve değerlerinin yapılandırılması ve yönetim imkanı verir.Ortak çizgi (common line) kesimleri,mikro bağlantı(micro-joint)veya ön kesim(pre-cuts) değişik parçalar veya belli parçalar için uygulanabilir.LAZER TEKNOLOJİSİ: Lazer teknolojisi,azaltılmıs giriş,geri dönüşlü giriş yöntemi,özelleştirilmiş patlama,hızlı lazer,mikro bağlantı,mikro kaynak,kafa yönetimi,kenar bağlama manuel ve otomatik sac çıkartma vb. fonksiyonlar ile her makina için özeldir. 

Eco Fiber Lazer Kesim Makinası - 500 Wat , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!