Efe Kuluçka Makineleri - Kimdir

Kuluçka Makinaları, Tüy Yolma Makinaları, Isıtıcı Çeşitleri, Tarım Aletleri, Folluk, Kafes Sistemleri, Viyol Çeşitleri, Yemlik, Elektronik Kovucular ve Ticari Kuluçka Makinaları üretimi ve satışını yapmaktadır

Efe Kuluçka Makineleri

Kuluçka makinaları imalatı yapan Efe Kuluçka Makinaları Merkezi Alanya / Antalya da olup Türkiye deki Efe kuluçka markasının Tek Yetkili Satış distribütörü Efe Kuluçka makinesi dır. Uygun fiyatlarımız ve ürünlerimizin ucuzluğu diğer firmalara nazaran birkaç aracı ile satın alma yerine direk fabrikadan halka satış gerçekleştirdiğimiz içindir. Efe Kuluçka Makinaları ürünlerinin tümü garanti kapsamında olup 1 yıl üretici firma olarak garantilidir. Genel garanti kapsama şartları geçerlidir ve bozulduğu takdirde yeni ürün vermekteyiz. Tüm Efe Kuluçka makineleri serilerinden kendine ait Türkçe kullanım kılavuzu mevcut olup Satış sonrası 7/24 görsel teknik desteğimiz mevcuttur.

Üretimini yaptığımız ürünler ; Kuluçka Makinaları, Kafes sistemler, kuluçka ekipmanları, kesim ve yolum sistemleri, çapa makinası, tohum ekme ekipmanları ve  yem makinaları olarak sıralayabiliriz. 

Ürünlerimizi makinaturkiye.com'daki sayfamızdan tüm detaylarıyla inceleyebilir iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.