İlan No: #00082643
Kategori: Elektronik Dikiş Makinası
Marka: Bernina
Model Tipi: AURORA 440
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.01.2013
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Fatih / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 526 56 98
  • +90 212 526 56 99
  • +90 212 514 15 87

Yetkili: Mutluay Makina

Fatih / İstanbul / Türkiye


Elektronik Dikiş Makinası

Bernina Dikiş nakış makinalarının alanı mekanik hassasiyet, sağlamlık ve üst kalitedeimalatın uzun süreli İsviçre geleneğini yansıtmaktadır. Bütün dünyada BERNINA'nın üst, uç noktada dikiş,nakış ve yorgan dikişi sistemleri en iyisinin de iyisi (creme-de-la-creme) olarak göz önüne alınmaktadır.

Yeni olarak tasarlanmış BERNINA aurora ailesine ait makineler mükemmelşekilde dikiş makinesinin ve örnek yorgan dikiş makinesinin özelliklerini taşır. Aurora 440 QE, BSR baskı ayağının özelliğini bütün dünyaya tanıtan ilk dikiş makinesidir. Bu özellik bütün dünyada yorgan konusunda çok önemli bir buluştur. Bu mükemmel makineleredeğişik nakış dikicileri için isteğe bağlı olarak nalış modül ve nakış yazılım paketini ilave ediniz.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Başlatma / Durdurma düğmesi
Aurora'nın başlatma / durdurma düğmesi oldukça pratiktir. Bir ayak kontrolünü çalıştırmak germediğinden,uzun dikiş seansları gerçekten dinlendiricidir.

BSR-BERNİNA dikiş ayarlayıcı
BERNİNA dikiş ayarlayıcı gerçekten dünyada ilktir. Üç farklı tabana sahip baskı ayağı, değişik dikiş hızlarında dengeli dikiş uzunluğunu garanti ederek serbest hareketli kapitoneyi çocuk oyuncağı haline getirir.

Baskı ayağı baskı göstergesi
Aurora aynı zamanda baskı ayağı baskısının ekran görünümünü destekler. Her tip kumaş için baskıyı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Geçerli ayar daima ekranda gösterilir.

Baskı ayağı görüntüsü
Seçtiğiniz nakış deseni veya dikiş tipi için tavsiye edilen baskı ayağı ekranda gösterilir. Bu özellik daima elinizdeki iş için doğru baskı ayağını kullanmanızı ve dolayısıyla işin sonuçlarından daha da memnun olmanızı sağlayacaktır.

Dikiş görüntüsü (Simge)
Aurora çok çeşitli dikiş deseni seçenekleri sunmaktadır. O anda kullanılmakta olan dikiş, daima ekran üzerinde kendine özgü bir simgeyle görüntülenir.

BERNINA Editor Lite yazılımı ve nakış modülü (isteğe bağlı) Aurora, Editor Lite nakış yazılımıyla birlikte gelir. İsteğe bağlı nakışmodülü ve bilgisayarınızla birlikte kullanıldığında, aurora tam bir nakış ustası haline gelir. Nakış desenlerinin çoğu dikilmeden önce yeniden boyutlandırma,aynalama,harf ekleme, renkleri değiştirme desenleri birleştime yoluyla çeşitli şekillerde değiştirilebilir. Entegre dizi kontrolü sayesinde, dikiş süreci daima izlenir.
Animasyonlar dikişin her aşamasında sizi bilgilendirerek süreçte adım adım ilerlemenize rehberlik eder.

 

Elektronik Dikiş Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!