Esisan Makine

İnşaat Makinaları Perdah Makineleri, Zemin Sıkıştırma Makinesi, Derz Kesme Makineleri, Bims Kesme Makineleri, Aydınlatma Kuleleri, El Tipi Ekipmanları İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Esisan Makine Soğutma Mühendislik İnş. Taah. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi :
Firma Kısa Bilgi : İnşaat Makinaları Perdah Makineleri, Zemin Sıkıştırma Makinesi, Derz Kesme Makineleri, Bims Kesme Makineleri, Aydınlatma Kuleleri, El Tipi Ekipmanları İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2000
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası

Esisan Makine Soğutma Mühendislik İnş. Taah. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Esisan Makine Soğutma ve Mühendislik, 2010 yılında kurulmuş bir firma olarak sektörde önemli bir konuma gelmiştir. Başlangıçta tesisat ve sözleşme projelerine odaklanarak faaliyet gösteren firma, hava dağıtım sistemleri, klima merkezleri, soğutma üniteleri, perdah makineleri, paslanmaz taşıma kayışları ve karıştırma tankları gibi çeşitli mekanik sistemlerde endüstriyel mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Firma, Atlas Copco ve Palme Makine gibi büyük şirketlerle yapılan ortaklıklar sayesinde ürün yelpazesini genişletmiş ve hafif inşaat makineleri üretimine başlamıştır. Ar-Ge yatırımlarıyla sürekli olarak ürünlerini geliştiren firma, müşteri taleplerine özel çözümler sunma konusunda da esneklik sağlamaktadır.

2023 yılı itibarıyla Esisan Makine, 1000 metrekarelik kapalı alanda faaliyet göstermekte ve toplamda 25 mühendis ve teknik personelle makine ve çözüm üretimine devam etmektedir. Üretilen makineler CE sertifikalı ve ISO 9001:2015 belgelidir, bu da firmanın ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği konusunda müşterilere güvence sağlamaktadır.