Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinesi BI-MATIC ADVANCE 8.8.A - r.a TS 17 

İlan No: #00097673 744
Kategori: Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinası
Marka: Bi-Matic
Model Tipi: ADVANCE 8.8.A - r.a TS 17
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye

Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinesi BI-MATIC ADVANCE 8.8.A - r.a TS 17 

 Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinesi / BI-MATIC ADVANCE 8.8.A - r.a TS 17 

Advance  

 

Her tip kullanıcı için üretim esnekliği ve kolaylığı taleplerini karşılamak amacı ile tasarımlanmış ve üretilmiş yüksek kapasiteli kenar bantlama makinasıdır. Emsalsiz sağlamlıkta bir yapıya sahiptir. 8 mm'ye dek kalınlığa sahip rulo veya şerit kenar bandı materyalinin işlenmesine olanak sağlamaktadır. Panel kenarlarını PVC,ABS,melamin ve ahşap bant ile kaplayarak , yapıştırılan malzeme fazlalıklarını hassas bir biçimde temizleyebilen makinanın  tutkal sürme ünitesi ağır çalışma koşullarına göre dizayn edilmiştir.

ADVANCE serisi , Çok amaçlı imalat tiplerine cevap verebilen bir kenar bantlama makinasıdır.  Yenilikçi teknolojik çözümler, kuvvetli üniteler ve ağır hizmet tipi yapı, çeşitli ve farklı çalışma koşulları altında yüksek kaliteli finisajı ve en üstün güvenilirliği sağlamaktadır.

ADVANCE serisi üretim tipine ve talebe göre farklı tipte ünite seçenekleri sunmaktadır.

Çoklu işlev yetenekli işleme birimleri ve otomatik NC (sayısal kontrollü) ayar sayesinde, son derece kullanım esnekliği sağlar. Sayısal kontrolün (veya Kişisel Bilgisayarın) programlaması modem ve kolaydır ve böylece işleme değişikliklerinin kolay, hızlı ve kesin olmasına olanak sağlar. Geniş bir seri farklı tip panel ve kenar bandı ile çoklu uygulamalar için kenar bantlama makineleri kullanan tüm kullanıcılar için ideal makinedir.

Sürekli servis ve yedek parça sağlama garantisine sahip olup,yüksek performans kombinasyonlu ve kendi sınıfında fiyatı açısından da en uygun makinedir.

Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinesi BI-MATIC ADVANCE 8.8.A - r.a TS 17 , Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu