150-600 Kg/h Fındık, Fıstık, Çekirdek, Badem, Kuruyemiş Kavurma Makinası

Nutmaksan | NUT 5000

Fiyat Sorunuz

200 Kg / Saat Kabuklu Fındık Boylama Ve Kırma Makinası

Nutmaksan Makine | NUT-GR 250

Fiyat Sorunuz

500 Kg / Saat Kabuklu Fındık Boylama Ve Kırma Makinası

Nutmaksan Makine | NUT-GR 500

Fiyat Sorunuz

20-70 Kg / Saat Kuruyemiş Kavurma Makinası

Nutmaksan | NUT 1000 P

Fiyat Sorunuz

5 Kg / Saat Manuel Kuruyemiş Tuzlama Makinası

Nutmaksan | NUT-SM 500

Fiyat Sorunuz

800 Kg / Saat Havalı Zar Alma Makinesi

Nutmaksan | NUT-SPA 800

Fiyat Sorunuz

75 Kg / Saat Dikey Kuruyemiş Püre Makinası

Nutmaksan | NUT-GV 75

Fiyat Sorunuz

400 Kg / Saat Fırçalı Kuruyemiş Zar Alma Makinası

Nutmaksan | NUT-SPB 400

Fiyat Sorunuz

300-400 Kg / Saat Kuruyemiş Ezme Makinası

Nutmaksan | NUT-GC 300

Fiyat Sorunuz

800 Kg / Saat Şekerli Kuruyemiş Ezme Makineleri Hattı

Nutmaksan | NUT-CRN-WS800

Fiyat Sorunuz

350 Kg / Saat Kuruyemiş Kıyma Ve Eleme Makinası

Nutmaksan | NUT-SC 250

Fiyat Sorunuz

400 Kg / Saat Şekersiz Kuruyemiş Ezme Makineleri Hattı

Nutmaksan | NUT-CRN-SF400

Fiyat Sorunuz

400 Kg / Saat Şekerli Kuruyemiş Ezme Makineleri Hattı

Nutmaksan | NUT-CRN-WS400

Fiyat Sorunuz

1000 Kg / Saat Yatay Kuruyemiş Püre Makinası

Nutmaksan | NUT-GH 1000

Fiyat Sorunuz

300-400 Kg / Saat Kuruyemiş Un Ve Eleme Makinası

Nutmaksan | NUT-FM S300

Fiyat Sorunuz

600-800 Kg / Saat Kuruyemiş Un Makinası

Nutmaksan | NUT-FM 800

Fiyat Sorunuz

300-400 Kg / Saat Kuruyemiş Un Makinası

Nutmaksan | NUT-FM 300

Fiyat Sorunuz

200 Kg / Saat Fırçalı Kuruyemiş Zar Alma Makinası

Nutmaksan | NUT-SPB 200

Fiyat Sorunuz

250 Kg / Saat Kuruyemiş Kıyma Ve Eleme Makinası

Nutmaksan | NUT-CK 200

Fiyat Sorunuz

600-800​​​​​​​ Kg / Saat Kuruyemiş Un Ve Eleme Makinası

Nutmaksan | NUT-FM S800

Fiyat Sorunuz

800 Kg / Saat Fırçalı Kuruyemiş Zar Alma Makinası

Nutmaksan | NUT-SPB 800

Fiyat Sorunuz

Toplam 93 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Gıda Makinaları ve Ekipmanları Popüler Ürünler

Gıda Makinaları et, süt, yumurta, sebze, meyve, tahıl ve daha birçok gıda maddelerinin fabrikalarda işlenip ambalajlanarak piyasaya arz edildiği sektör olan bu sektör dünyanın en büyük sanayilerinden biridir. Mutfak makinaları, süt ürünleri işleme, et kıyma makinaları, küp şeker makinaları, tahıl işleme makinaları, yaş gıda işleme, et işleme makinaları, hazır gıda makinaları gibi sektör içi birçok farklı amaca hizmet eden makinaları sayfamızda bulabilirsiniz. Sektörün önde gelen firmaları hakkında detaylı bilgi edinebilir, satıcılar ile iletişime geçebilirsiniz, içeriği fiyatı ve performansı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Pişirici grubu, fırın ve ekipmanları, çikolata makinaları, et kıyma makinaları ve daha nice gıda makinaları ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak 3500’e yakın makinayı sizlerin incelemelerinizi bekliyor. Yüzlerce marka ve model, makina satıcısına anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık gıda makinaları seçenekleriyle Gıda Makinaları kategorisinde. Konveyörler, gıda / içecek endüstrisindeki tüm makine kazalarının% 30'unda yer almaktadır - diğer tüm makine sınıflarından daha fazla.

Konveyör yaralanmalarının% 90'ı düz bantlı konveyörlerde meydana gelir. Yaralanmaların% 90'ı, hareketli şanzıman parçaları ve hareketli ve sabit parçalar arasındaki yakalama noktaları gibi iyi bilinen tehlikeleri içerir. Kazaların% 90'ı öngörülebilir normal işlemler sırasında ortaya çıkar - üretim faaliyetleri, tıkanıklıkları temizleme vb. Konveyörlerin tehlikeli parçalarının korunması, tasarım (örneğin parmak sıkışmasını önleyen kaldırma silindirleri), sabit koruma (çıkarılması için bir anahtar gibi bir el aleti gerektiren) veya menteşeli veya çıkarılabilir kilitli korumalar (örn. makinenin koruyucu çıkarılmış halde çalışmasını önlemek için kilitleme anahtarları). Gıda endüstrisinde kilitli korumalar, makinenin sık sık hijyenik olarak temizlenmesini kolaylaştırma avantajına sahiptir, ancak temizlik sıvılarına maruz kaldığında bakım daha yüksek olabilir. Konveyörün günlük ve rutin hijyenik temizliği için çalışanların korumasız hareketli parçalardan yaralanma riski altında kalmamasını sağlayan güvenli bir çalışma sistemi bulunmalıdır. Kullanılan iş sistemi resmileştirilmeli ve çalışanlar makinalar için uygun şekilde eğitilmelidir. Gıda işleme ve işleme operasyonlarını daha verimli ve üretken kılan yenilikçi gıda işleme ekipmanları ve makineleri üretmekte ve satmaktayız. Taze pazar, hazır, konserve, dondurulmuş gıda makinaları ve tohum sektörlerine yönelik her türlü ürünün işlenmesi için ekipman üretiyoruz. Makinelerimiz sebze, meyve, makarna, pirinç, et ve diğer yiyecekleri işlemek için kullanılır.

Dünyanın dört bir yanındaki gıda işlemcileri, yiyecek işleme ve işleme gereksinimlerine yönelik çözümler için Makina Türkiye’ye güveniyor. Hedefimiz müşterilerimizi en yüksek kalitede üretim yapan en verimli gıda işlemcileri yapan yeni tasarımlar üzerinde sürekli olarak çalışmaktadır. Amacımız, en kaliteli ürünleri en verimli şekilde işlemede ortağınız olmaktır. Müşterilerimiz makinelerimizle daha verimli çalışabildikleri için pazarda maliyet avantajı elde ediyorlar. Gıda endüstrisinde, çeşitli soğutma türleri vardır; Yüksek dondurucular, Soğuk hava depoları, Sürekli soğutucular, Daldırma soğutucuları, Kazınmış yüzey soğutucuları, Spiral dondurucular, Vakumlu chillerler. Dilimleme makinelerinde etkin biçimde kesilmiş ürünler; patates, kereviz, kuşkonmaz, fasulye, biber, marul, ekmek çubukları, havuç, kabak, tavuk kanadı, narenciye kabuğu, ekstrüde edilmiş ürünler, turşu ve biberli ürünlerdir. Dicers patates, domates, ekmek, havuç, şalgam, kereviz, ananas, önceden şekillendirilmiş kemiksiz hindi kızartması, evcil hayvan gıda emülsiyonları, şeker ve pancar gibi çok çeşitli gıda ürünlerini keser.

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin