GR2A 50/Z (47,5 kW) Kapasiteli Scroll Kompresörlü Endüstriyel Chiller

İlan No : #00187208
Kategori: Hava Soğutmalı Chiller
Marka: İndustrial Frigo
Model Tipi: GR2A 50/Z
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: Akçaburgaz Mah. / Esenyurt / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

 

Industrial Frigo GR2A 20

 

47,5 kW Kapasiteli Scroll Kompresörlü Endüstriyel Chiller

 

GR2A serisi gazlı Soğutucular, Scroll Kompresörlü hava soğutmalı (hava kondenserli) , dahili tank ve pompa grupları ile birlikte tasarlanmış olup, çalışmaya hazırdır. Çevre dostu R407C gazı ile şarj edilen GR2A serisi düşük enerji tüketimli aksiyal fanları, geniş ısı transfer alanına sahip tropikal tip kondenserleri, scroll kompresörleri ile daha yaşanabilir bir çevre için çalışmaktadır. Soğuk su ihtiyacının bulunduğu kapal tasarlanm ı devre ış her proseste güvenle kullanılmaktadır. GR2A serisi özellikle kompakt tasarımları ile (havalandırŵa şartları elverdiği taktirde) işletme içinde de kullan ılabilmektedir. Plastik/ Kauçuk ve Metal sektöründe, kalıp soğutması, hidrolik makinelerin (Plastik enjeksiyon makineleri, hidrolik presler), hidrolik yağları, extrüder dişli kutuları, motorları vb. (eşanjör ile) havuz soğutması gibi proseslerin yüksek kararlılık ve düşük eŶerji tüketimi ile soğutulmasını sağlamaktadır.
 
COPELAND ya da DANFOSS Marka Scroll Kompresörler Her zaman esnek, her zaman düşük enerji tükeimi COPELAND marka scroll kompresörler, özellikle sürekli değişken yükler altında sorunsuz çalışır. Scroll kompresörler çok yüksek verimli, az sayıda hareketli parça sayısına sahip, oldukça sağlam, bakımsız kompresörlerdir. Kapasite kontorlü, DANFOSS marka kontrol üniteleri sayesinde kompresörlerin devreye girip çıkması ayarlanır.
 
Daha az enerji tükein GR2A Serisi Gazlı soğutucular diğer I.FRIGO soğutucularda olduğu gibi EMBPAPST marka yüksek verimli aksiyal fanlara sahiptir. Kontrol ünitesi, kompresör çıkışı gaz basıncına göre fan hızınıkontrol eder.
Yüksek devir; Yüksek enerji tüketimi, düşük verimlilik demektir. GR2A serisinde fanlar hiçbir zaman 880 Devir/dakika’nın üzerine çıkmaz. Yüksek verim ile çalışır. Fanlar, kapasite ihtiyacına (gaz basıncına) göre kontrol edilir. GR2A 50/Z’nin ve üzerindeki modeller, otomatik hız kontrollüdür. Hava sıcaklığının durumuna göre hızını otomatik olarak ayarlar, min. elektrik tüketimini garanti eder.
 
.

GR2A 50/Z (47,5 kW) Kapasiteli Scroll Kompresörlü Endüstriyel Chiller Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!