İlan No: #00132955
Kategori: Granül Kesme Makinası
Marka: Tek Makina
Model Tipi: TM-03
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ahmet Öztürk

Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye


Granül Yıkamalı Geri Dönüşüm Hattı

Tek Makina TM-03

Granül Yıkamalı Geri Dönüşüm Hattı

 

Kırma makinası ve yıkama havuzlarıyla başlayan plastik geri dönüşüm hatları granül makinasına kadar gider. Komple geri dönüşüm hattı şemadan görülebilir.

Plastik geri dönüşümü, atık plastiklerin geri kazanılarak yeniden değerlendirilebilir hammadde haline getirilmesi işlemidir. Plastik geri dönüşümü, atık plastiklerin türlerine göre ayrılması ile başlar. Temiz plastikler, granül makinası kullanılarak yeniden eritilip granül hale getirilerek hammaddeye çevrilebilir. atık plastiklerin ise hammaddeye çevrilmeden önce yıkanması ve kurutulması gerekir. Komple geri dönüşüm hattında cinslerine göre ayrılan plastikler, öncelikle parçalanarak standart boyutlara küçültülürler. Yıkama işlemi parçalanma aşamasında başlar. Bu amaçla sulu kırma makinaları kullanılır. Daha sonra plastikler, su havuzu ve yüksek hızlı separatörlerden geçirilerek kirlerinden arındırılır. Daha sonra kurutulan plastik, granül makinasında eritilir. Eriyik haldeyken filtreden geçirilen plastik daha sonra granül hale getirilip paketlenir.

 

Komple plastik geri dönüşüm hatları kullanılan plastik türüne bağlı olarak isteğe bağlı özelleştirilebilir. Atık plastiklerin geri dönüştürülmesi, tükenebilir doğal kaynakların israf edilmesinin önlenmesi, verimli kullanılması, toprağa gömülen atıkların çevreye verdiği zararın en aza indirilmesi ve havaya daha az karbondioksit salınarak küresel ısınmanın azaltılması gibi yararlarıyla çok önemlidir.

Granül Yıkamalı Geri Dönüşüm Hattı , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!