İlan No: #00132553
Kategori: Hamur Yoğurma Makinası
Marka: Ekmak
Model Tipi: EK-06
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
Fiyat Sorunuz
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 314 22 77
  • +90 216 364 84 84
  • +90 216 314 22 91

Yetkili: Ali Üresin

Ümraniye / İstanbul / Türkiye


Hamur Yoğurma Makinası

Ekmak EK-06 

Hamur Yoğurma Makinası 

 

i. Spiral mikser
Spiral tip mikserler klasik yoğurma kazanlarına göre yoğurma zamanını ciddi şekilde kısaltmakta böylece zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamaktadır. kullanımı kolay ve pratiktir. Hızı ve dönüş yönü kontrol edilebilirdir. Manuel kontrol seçeneği olduğu gibi hafızasına yüklenen programlar yardımcılığıyla otomatik kontrol de sağlanabilir. Sabit, hareketli yada kaldırma devirme kazanlı modelleri farklı kapasiteler için mevcuttur. Hamur kazanı, kesici kol ve spiral kolların hepsi özel kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ürününüz veya kapasiteniz ne olursa olsun hamur yoğurma ihtiyacınıza uygun bir ekmak mikseri kesinlikle vardır.
 
ii. Planet mikser
Planet mikserler pasta malzemelerinden, tatlıya, süt ürünlerinden, mayalı ve kremalı ürünlere kadar birçok ürünün karıştırılması için idealdir. Kolaylıkla çıkartılan kazan ve karıştırıcı kolları sayesinde çok pratik bir mikserdir ve kullanımı kolaydır. Farklı hızlarda karıştırma ve çırpma yapabilmektedir. Sağlık standartları gereğince tüm hamur temas yüzeyleri paslanmaz çelikten üretilmektedir.

iii. Hamur kazanı

 

Klasik tip dediğimiz çatal kollu hamur yoğurma kazanları günümüzde hala oldukça yaygın biçimde kullanılmaktadır. 10kg ile 400kg arası hamur kapasitesi için uygun modelleri vardır. Tüm modellerde kazan paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bir difransiyel yardımıyla döndürülen çatal kol hamurun yoğrulmasını sağlar. Klasik hamur yoğurma kazanlarının geleneksel Türk ekmekçiliğinde yaygın biçimde kullanımı sürmektedir.

Hamur Yoğurma Makinası , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!