İlan No: #00099836
Kategori: Havalandırma Kanalı Temizleme Makinası
Marka: Goodway
Model Tipi: AQ-R1500
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Denizli Merkez / Denizli / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Goodway Makine

Denizli Merkez / Denizli / Türkiye


Havalandırma Kanalı Temizleme Makinesi / Goodway Aq-R1500

AQ-R1500 MODEL HAVALANDIRMA KANALLARI TEMİZLEME MAKİNESİ (ISITMA- SOĞUTMA- KLİMA  KANALLAR) GELECEĞİN HAVALANDIRMA KANALI TEMİZLEME TEKNOLOJİSİ


 

Kirli kanallarda küf sporları, bakteri, toz, polen, virüs ve diğer zararlı maddeler birikmektedir. Oluklar, kanallar ve borular için ideal olan bu sistem 100-460mm iç çapındaki yuvarlak, 100-410mm dikdörtgen / kare  klima, ısıtma, havalandırma ve baca sistemlerinin kanal temizliğinde kullanılabilmektedir. istenilen mesafeye kadar bölüm bölüm temizleme kapasitesine sahip olup tek kişiyle kanal temizleme işini kolayca yapabilmektedir.

AQ-R1500 model üründe bir temizleme fırçası, kullanılan esnek milin ucuna monte edilmiştir. Yüksek hava vakumu artıkları yerinden oynatır,artıkları gevşeterek kaldırır.

Döner bükülebilir şaftın ucuna bağlanan fırça, kanalın içersine doğru verilmektedir. Böylece kanalın içindeki toz, kir, pislik ve artıklar, kolayca çözülüp harekete geçirilmektedir. Çözülüp, sürülen artık maddeler aynı anda çok yüksek emişli vakum cihazı ile emilip tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Yapılan benzersiz temizlikle kanallar, yeni durumuna geri getirilecektir. Bükülebilir şaftlar kanalın içersindeki eğimlerden etkilenmeden kıvrılarak, temizleyip ilerler. Temizleme fırçaları, kanallara zarar vermeden iç çeperlere yapışmış  artıkları alabilmektedir.

 

AQ-R1500 Makinenin kanal içersindeki artık maddeleri, başlık ve fırçalarla kazıyarak harekete geçirirken aynı anda güçlü Vakum Cihazıyla artık maddelerin tamamını emip ortadan kaldırarak, zamandan da kazandırmaktadır. Temizleme çalışmalarında en uygun kullanımı sağlayabilmek için Makinenin hızı (şaftın devri), ileri ve geri çift yönlü olarak kademe kademe istenildiği gibi ayarlanabilmektedir.

 

Makine şasi üzerine tamamen paslanmaz çelik (Cr-Ni) dış gövdeye sahip olup tamamen kapalı sistemdir. Temizleme şaftının fırçayla beraber ileri-geri dönerek kontrolü, bele takılan kumanda aletiyle sağlanır.Temizleme şaftları ve fırçaları kanal ve bacalarınızın yapısına göre farklı çap ve uzunluklarda olup birbirleriyle kolayca elle değiştirilebilmektedir.

 

Geniş lastikli, uzun kulplu taşıyıcı arabasıyla kolayca düz, yan düşey, yatay vb. her pozisyonda çalışıp hareket edebilmektedir.


AQ-R1500 Model Kanal Temizleme Makinesi Endüstriyel veya Kamuya ait İşletmeler, Tesisler ve Binalarda havadan gelerek kanalda biriken tüm pisliklerin temizlenmesini garanti etmektedir.
AQ-R1500-60 Kanal temizleyici 3 Amp. 230 V, 60 Hz; veya 3 Amp. 230 V, 50 Hz, ayarlanabilir hız kontrolü, mobil taşıyıcı arabası, araç çantası ve kemer anahtarı ile beraber satışa sunulmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Esnek Mil Hızı: Değişken / geri dönüşümlü kadar 1.500 rpm
 • Motor Gücü: HP (0.6 kW)
 • Giriş Gücü: 3 amper, 230 V, 60 Hz veya 3 amper, 230 V, 50 Hz)
 • Boyutlar: 940mm yükseklik x 510mm genişlik x 430mm derinlik
 • Ağırlık: 22 kg

ÖZELLİKLER

 • Kullanımı kolay - asgari eğitim yeterli
 • Paslanmaz çelik yapı - uzun ömürlü
 • Hız kontrolü - her uygulama için ayarlanabilir hız, dönme hızı
 • Değiştirilebilir mil dönme yönü-  En iyi sonuç
 • Değiştirilebilir temizleme araçları - çok yönlü
 • Büyük tekerlekler - taşınması kolay
 • Eşzamanlı vakum – artık bırakmaz kaldırır
 • Kemer anahtarı ile harekete geçirme - güvenli çalışma

Havalandırma Kanalı Temizleme Makinesi / Goodway Aq-R1500, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!