İlan No: #00099008
Kategori: Beton Vibratörü
Marka: Arel
Model Tipi: AHS . 100
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Arel Makina

Yenimahalle / Ankara / Türkiye


Havalı Dış Vibratör / Arel Ahs . 100

 

Teknik Bilgiler

AHS serisi vibratörler; havayla çalışan dış vibratörlerdir. Dış vibratörler titreşim için kullanılmakta paletli sistem mekanik parçanın merkez kaç dönüşünden faydalanılmaktadır.

AREL kompresörlü tip dış vibratörler, sürekli beton dökülen çalışma alanlarında, beton yol ve açık beton yüzeylerde, madencilik ile patlama tehlikesi olan yerlerde güvenli hizmet vermektedir. Kompresörlü tip iç vibratörler kullanım amaçlarına göre 100 mm’den 160 mm’ye kadar 3 değişik çapta üretilirler.

Çalışma sistemleri fiberli olarak da bilinen paletli sistemle dizayn edilmiştir. Hava sarfiyatı düşüktür. Bütün parçaları sertleştirilmiş çelikten işlenmiş olup, aşınmaya ve harici darbelere karşı mukavemetlidir. Çalışma ömrü uzatılmış parçalar sayesinde güvenli ve sürekli, arızasız olarak çalışabilirler. Hortum başındaki vana ile hava debisinin ayarlarını değiştirerek devir değiştirmek mümkündür.

AREL kalıp vibratörleri kullanım yerlerine göre muhtelif devirlerde ve güçlerde seyyar ve sabit olarak imal edilip; çalışma voltajı ve frekans açısından ihtiyaca cevap verilebilecek zengin çeşitleriyle hizmete sunulmuştur.

Vibrasyon masaları, tünel kalıpları, prekast atölyeleri v.b. çalışma alanlarında tam ve kesin sonuçlar alınmaktadır. 3 tip bağlantı sehpası ile pratik bir şekilde yerlerinin değiştirilmesi mümkündür.

Balans ağırlıkları, kullanım yerinin özelliklerine göre ayarlanabilir olarak üretilmektedir. Vibrasyon ve darbelerden dolayı gövde kırılması ve kapakların rulman yuvalarının ezilmesine tedbir olarak çelik ve sfero döküm kullanılmıştır.

AREL dış vibratörleri ile boşluksuz, hava kabarcıkları olmayan, düzgün ve kaliteli beton elde edilmektedir.

 

ÜRÜN TİPİ

DEVİR

AĞIRLIK

BALANS

ÇALIŞMA

HAVA TÜK.

(D/dk.)

(Kg.)

(KP-KG)

BASINCI

(m³ /Dk.)

AHS . 100

12.000 – 14.000

7,5

850

5 – 7 ATÜ

1,2

 

Havalı Dış Vibratör / Arel Ahs . 100, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!