HSK Makine - Kimdir

Metal İşleme Makineleri, Bant Zımpara Makinası, Hidrolik Atölye Presi, Çit Direği Makinesi, Delik Delme Makinaları, Deri Kesim Makinesi İmalatı ve Satışı

Hsk Makina Hakkında

Hsk Makina, 1992 yılında kurulan Karaoğlan Torna, Tekstil makinaları, hidrolik ekipmanları ve yedek parça imalatında uzman kadrosu ile Denizli’de bulunan fabrikamızda üreticilere hizmet vermekteydi.

2007 yılında kurumsallaşma yoluna giderek HSK Makine Mühendislik İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti. yi kurarak müşterilerimize daha uzun ömürlü hizmet vermekten onur duyacağız.

Hsk MakinaBant Zımpara Makinası, Hidrolik Atölye Presi, Delik Delme Makinaları, Deri Kesim Makinesi İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

HSK Makine Mühendislik İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti , müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak imalat yapmanın öneminin bilincinde olup yatırımlarında ve imalat süresince son derece titiz davranmaktadır.

HSK Makine Mühendislik İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti. , kurulduğu günden bugüne şu ilkeleri benimsemiştir.

  • Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet
  • Maksimum seviyede kaliteli üretim ve bunun devamlılığı
  • Satış sonrası servis ve yedek parça hizmeti
  • Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün gelişimi ve üretimi
  • Çevreye ve insan sağlığına maksimum derece de özen
  • Uygun ve esnek fiyat politikasının sürekliliği
  • Ulusal ve uluslararası pazarlarda istikrarlı büyüme ve kalıcı olmak.

Misyonumuz: HSK Makine Mühendislik İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti. yi olarak önceliğimiz güven, kalite, mühendislik tasarım ve makine imalat alanında ileriye dönük yatırımlarla en üst seviyede müşteri memnuniyeti ile ilerlemeye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz: Makine imalat sektöründe büyüme ve istihdam odaklı hizmet anlayışı ile parmakla gösterilen hizmet anlayışı