Kayalı Kuyumcu Makineleri

Kayalı Kuyumcu Makinaları, Kuyumcu Makina İmalatı Tavlama ve Zac Yağı Makinaları, Patlatma Makinası, Asit Gazı Yıkma Ünitesi, Demir Boşaltma Makinası, Ramat Lavaboları, Asit Fanları, İfraz Makineleri, Altın Kaplama Makinaları İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Kayalı Kuyumcu Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi :
Firma Kısa Bilgi : Kayalı Kuyumcu Makinaları, Kuyumcu Makina İmalatı Tavlama ve Zac Yağı Makinaları, Patlatma Makinası, Asit Gazı Yıkma Ünitesi, Demir Boşaltma Makinası, Ramat Lavaboları, Asit Fanları, İfraz Makineleri, Altın Kaplama Makinaları İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2000
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası

Kayalı Kuyumcu Makineleri: Kalite Tesadüf Değildir.

Kayalı Makina, kuyumculuk sektöründe yüksek kaliteli, dayanıklı ve ihtiyaca uygun makineler sunarak sektörde öncü konumunu korumaktadır. Sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile benzersiz hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz: Dürüstlükten ödün vermeden başarılı projelere imza atmak. Kendimizi ve çalışanlarımızı sürekli geliştirerek, kuyumculuk sektöründe yenilikleri takip edip, bu yenilikleri üretimimize entegre etmektir.

Misyonumuz: Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sektörde yenilikçi ve yüksek kaliteli makineler üretmeye devam etmektir.

Kayalı Makina olarak, kuyumculuk sektörüne yönelik yenilikçi ve yüksek kaliteli makineler üretmeye devam ediyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Kalite tesadüf değildir; kaliteyi yaratan Kayalı Makina'dır.