Klprotube L12 İskele Klprotube L Profesyonel İskele Sistemleri

21.460
Adet, KDV DAHİL
İlan No: #00173504
Kategori: Manuel İskele
Marka: Çağsan
Model Tipi: L12
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Üçevler Mahallesi / Nilüfer / Bursa
Satış Detayı: Peşin, Kapıda Ödeme

TEKNİK BİLGİLER
- Aluminyum Sertlik Derecesi 65 Brinel
- Taşıyıcı Profil Ölçüleri: 75x25 mm (100x25 mm. - S008)
- Basamak Profil Ölçüleri: 30x30 mm
- Üzeri Tırtıllı Kare Basamak Profili
- Taşıma Kapasitesi Maksimum 186 Kg.
- Döner ve Kilitlenir Tekerlekler
- Platform: 155x60cm Tekmelikli, 15 mm dış etkenlere dayanıklı üzeri kaydırmaz desenli Plywood.

TeleSafe XL İki Parçalı Alüminyum iskeleler, TeleSafe modeline göre daha geniş yapıya sahiptir. Ekstra yatay güvenlik bağlantısı ve platform tekmeliği standart olarak sunulmaktadır.

Özel mafsal sistemi ile kolaylıkla boyu ayarlanabilir, güvenli, hafif, kolay sökülüp takılabilir yapısı ile bir çok alanda hizmet vermektedir. Sağlam Alüminyum konstrüksiyon üzerine kurulan yapı, çelik denge ayakları ile güçlendirilmiştir.

Demir borudan mamul çapraz ve yatay bağlantılar iskelenin ana merdivenlerini birbirine bağlamaktadır. Yeni geliştirilmiş olan Q-Lock Kilit Sistemi sayesinde çok hızlı ve güvenli şekilde kurulum yapılabilmektedir. Platform yüksekliği ve iskele yüksekliği ipli&makaralı sistem sayesinde her 28 cm.'de bir ayarlanabilmektedir. İçten tırmanarak çıkılan iskelede platformun üzerindeki kapak personelin güvenli bir şekilde platformun üzerine ulaşmasını sağlamaktadır. 100 cm. yüksekliğindeki korkuluklar, çalışan personele güvenli bir ortam sunmaktadır.

Yeni geliştirilen Q-Lock Kilit Sistemi hiç bir yardımcı alet kullanmadan iskelenizin kısa sürede kurulmasına yardımcı olmaktadır. Ürünlerle ilgili kurulum şemasına ve kullanım kılavuzunu alttaki dökümanlar kısmından ulaşıp indirebilirsiniz.

Yüksek tavanlı evler, dış cepheler, işyerleri, akaryakıt istasyonları, spor salonları, showroomlar gibi yerlerde temizlik, bakım, onarım ve inşaat faaliyetleri için uygundur. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

TÜV-SÜD EN1004 ve TSE EN1004 Kalite Belgelerine sahiptir

Bu ilan 180 kez incelenmiştir.
Klprotube L12 İskele Klprotube L Profesyonel İskele Sistemleri Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!