Kombine Kalınlık Makinası

kategorisinde 8 adet ürün

Kombine Kalınlık Makinası Popüler Ürünler

İki farklı planya makinesinin bir gövdede işlevini yerine getiren ağaç işleme makinelerinden olan kombine kalınlık makinası sayfamızda. Bu büyük hacimli kombine kalınlık makinası aynı zamanda bir yüzey kalınlığı planyası olarak da adlandırılır. Kombine kalınlık makinası hem bir yüzey planyası hem de bir kalınlaştırıcı mekanizmasını içerir.

Küçük atölyeler, iki nedenden dolayı kombine kalınlık makinası ile  çalışmayı tercih eder. Kombine kalınlık makinası sermaye harcamasını ve işletme maliyetlerini düşürür ve yerden tasarruf sağlar. Kombine kalınlık makinası neredeyse her pozisyona hareket ettirilebilir ve bu da geniş bir ağaç işleme prosesi için uygun olmasını sağlar. Doğru aletlerin eklenmesiyle, bir iş parçasının eğimleri, olukları, eğimleri ve kalınlığı büyük bir hassasiyetle kombine kalınlık makinası ile işlenebilir.

Bir Kombine Kalınlık Makinası bir kalınlaştırıcının önemli fonksiyonlarını yerine getirir. Bu ürün bir ahşap iş parçasının tüm uzunluğu boyunca tutarlı bir kalınlık gerektiğinde ahşap levhaları kesmek için kullanılır. 

Kombine Kalınlık Makinası tüm çeşitleri fiyatları markaları Kombine Kalınlık makinesi tüm modelleri ile sıfır, ikinci el, satılık kiralık Kombine Kalınlık Makinası ve tedarikçileri