Lazer Kazıma, Markalama Ve Kesim Makinesi 3 Eksenli 5w ( 15 X 15 Cm )

İlan No: #00106748 3680
Kategori: Lazer Kesim ve Kazıma Makinaları
Marka: Arges
Model Tipi: LG - 2D 5W
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye

Lazer Kazıma, Markalama Ve Kesim Makinesi 3 Eksenli 5w ( 15 X 15 Cm )

15x15 cm işleme alanına sahip, fiber veya Nd:YAG lazerli 3 eksenli galvo lazer kazıma, markalama ve kesim makinesi

Kuyum, aksesuar, reklam, promosyon ve otomotiv sektörlerinde, metal markalama, şekil ve desen verme... Oyma, kesme ve işleme...

Kuyumculuk ve mücevherat sektörü belki de dünyanın en incelikli ve katma değeri en yüksek işi. Gelişen teknoloji ve bilimin sayesinde ise amaçlanan inceliğe ulaşmak artık çok daha kolay. Öyle ki, tüm dünya kuyum ve değerli madenler sektöründe laser, artık üretim şartı.

BEST, kuyum sektöründe kaliteli ve hızlı üretimin gereklerinden biri haline gelen lazerli işleme, çizim, oyma ve kesim makinelerinin üretim ve dağıtımını ülkemizde 23 yıllık sektör tecrübesiyle yapıyor.

Markalama, şekil ve resim çizme, oyma (deep engraving) amaçlı lazer sistemlerimiz amaçlanan işlemleri çok yüksek hızda ve kalitede yaparak işinizin değerine değer katıyor. Lazerli şekil ve desen çizimi ile kolye, yüzük ve bileziklerde yüksek kalitede desen, resim ve şekiller çizerken hem üretim kapasitenizi artırarak hem de minimum talaş ile kaybı minimize ederek kazanacaksınız.

Altın ve gümüşün yanı sıra çeşitli metaller, alüminyum, paslanmaz vs, işleyebilen makinemiz, aksesuar, reklam, promosyon ve otomotiv sektörlerinde de etkin şekilde kullanılıyor.


 

Lazer Kazıma, Markalama Ve Kesim Makinesi 3 Eksenli 5w ( 15 X 15 Cm ), Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu