İlan No: #00107087
Kategori: Lazer Markalama Makinası
Marka: SEİ
Model Tipi: Personal Bravo
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Avea Etum Teknoloji

Esenler / İstanbul / Türkiye


Lazer Kesim Markalama Sistemi SEİ Personal Bravo

Personal Bravo (PB):  Zor ve profesyonel işler için dizayn edilmiş, kuvvetli kesim kafası ve hızlı kazıma  (galvo) kafasının bir arada olduğu, verimlilik ve serilik isteyen sektörler için profesyonelce dizayn edilmiş, dünyada eşsiz cihazdır. İki kafanın bir arada olması işlenen ürünlerin bir cihazdan diğerine aktarılması önler, zaman ve kalite kazandırır. Hem kesim kafası hem de kazıma (galvo) kafası masanın bütün yüzeyinde çalışır. Personal Bravo, özellikle stand ve promosyon üretiminde akrilik kesiminde, deri konfeksiyon ve ayakkabı sektöründe, tekstil sektöründe en çok tercih edilen cihazdır. Kullanılan laser kaynakları Dünyanın en iyisi olan Alman Rofin Sinar`ın ürünleridir. Bu laser kaynakları ucuz bakım masrafları ve uzun ömürleri ile her zaman kaliteli, sürekli ve kesintisiz lazer çıktısı verir.

Personal Bravo isteğe göre otomatik poza tanıma sistemi, rulo uygulamalar için konveyör sistemi, malzeme üzerinde zaman kaybetmeden ve fire vermeden yerleştirme ve izleme projektör sistemi seçenek olarak sunulur. Sistem üzerinde bulunan Lan kartı vasıtasıyla kendisine ait Icaro programı ile kontrol edilir ve çalıştırılır. 

Lazer Kesim Markalama Sistemi SEİ Personal Bravo, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!