İlan No: #00106745
Kategori: Lazer Kesim Tezgahları
Marka: Arges
Model Tipi: LK - 1416 100W
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Best Elektronik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Lazerli Kesim Tezgahı - 3 Eksenli 100w ( 160 X 140 Cm )

160x140 cm kesim alanına sahip, üç eksenli lazerli kesim tezgahı.

Reklam, Promosyon, Matbaa (Kalıp), Otomotiv ve Ambalaj sektörlerinde, çelik, ahşap, pleksi ve plastik üzerinde hızlı ve etkin kesim ...

Çelik, ahşap ve plastik, bugün hemen her sektörde kesilmesi, şekil verilmesi, işlenmesi gereken materyallerden. Ama aynı oranda da kesilmesi, şekil vermesi en çok emek gerektiren materyallerden. Laser sistemleri ise artık böylesine zorlu işlerin altından kolaylıkla kalkabiliyor.

BEST, bütün dünyada kaliteli ve hızlı üretimin gereklerinden biri haline gelen lazerli kesim makinelerinin üretim ve dağıtımını ülkemizde 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle yapıyor.

Metal, ahşap ve pleksiglas başta olmak üzere genel kesim amaçlı tasarlanmış ARGES LASER, piyasanın ihtiyaçlarına cevap verecek ölçülerde imal edilmiş endüstriyel bir lazer kesim sistemi. Yüksek güçlerin gerektiği sektörlerde kesim yapması amacıyla tasarlanan lazer sistemlerimiz amaçlanan işlemleri çok yüksek hızda ve kalitede yaparak işinizin değerine değer katıyor. Geniş ölçek çalışma alanı ve her türlü madde üzerine uygulanabilirliği sayesinde her sektör kendi amacına özel kullanılabiliyor.

Lazerli Kesim Tezgahı - 3 Eksenli 100w ( 160 X 140 Cm ), Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!