İlan No: #00106747
Kategori: Lazer Kesim Tezgahları
Marka: Arges
Model Tipi: LK - 86 30W
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 494 45 45
  • +90 212 494 45 47

Yetkili: Best Elektronik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Lazerli Kesim Tezgahı - 30 W ( 80 X 60 Cm )

 

80x60 cm kesim alanına sahip, Z ekseni hareketli (asansörlü), lazerli kesim tezgahı.

Tekstil, Nakış, Deri, Reklam, Promosyon, ve Ambalaj sektörlerinde, kumaş aplike, deri, ahşap, pleksi ve plastik üzerinde hızlı ve etkin kesim ...

Nakış sektöründe aplike kesimi, nakış üretim süresine doğrudan etkili bir unsur. Laser sistemleri ile yüksek süratte hizmete olanak sağlayan ve neredeyse maliyeti olmayan aplike kesimi, artık nakış sektörünün en önemli parçası. Bunun yanında deride aksesuar kesimi, reklam sektöründe ise pleksi kesimi ait oldukları iş kollarının atardamarları. Laser sistemleri önemin olduğu her yerde, sürati ve kalitesiyle değeri artırıyor.

BEST, bütün dünyada kaliteli ve hızlı üretimin gereklerinden biri haline gelen lazerli kesim makinelerinin üretim ve dağıtımını ülkemizde 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle yapıyor.

Kumaş ve deri, başta olmak üzere genel kesim amaçlı tasarlanmış ARGES LASER, piyasanın ihtiyaçlarına cevap verecek ölçülerde imal edilmiş masa tipi bir lazer kesim sistemi. Farklı güçlerin uygulanabilmesiyle işlev niteliği değişebilen lazer sistemlerimiz amaçlanan işlemleri çok yüksek hızda ve kalitede yaparak işinizin değerine değer katıyor. Arges laser Kolay kullanımı, opsiyonel özellikleri, yerli üretimin avantajları yanında, kaliteli servisi ve uygun yedek parçaları ile de işinizin güvencesi olacak, size daima kazandıracak.

Lazerli Kesim Tezgahı - 30 W ( 80 X 60 Cm ), Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!