İlan No: #00125731
Kategori: Manuel Transfer Baskı Presi
Marka: Tempres
Model Tipi: TP-V8,0M4
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı
2.296 TL
3 Gün 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 5827384
  • +90 212 5472915
  • +90 544 7969772
  • +90 212 5580249

Yetkili: Doruk İstanbullu

Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye


Manuel Transfer Baskı Presi (40X50 Cm)

Tempress TP-V8.0M-4

Manuel Transfer Baskı Presi (40X50 CM)

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

*220-230 VAC 50-60 HZ BESLEME VOLTAJI

*700 WATT ISITICI REZİSTANS GÜCÜ

*SİLİKON KAPLI ALT TABLO

*ŞAPKA SABİTLEYİCİ APARAT

*ALÜMİNYUM TABLO KORUMA TEFLONU

*4-130 SANİYE MİKRO KONTROLLÜ ZAMAN SAYACI

*ELEKTRONİK KART KONTROLLU ISI AYARI (PID KONTROL)

*ELEKTRONİK KART KONTROLLÜ ZAMAN YARI (PID KONTROL)

 

NOT:

*MAKİNE YERLİ ÜRETİM OLDUĞU İÇİN BOL YEDEK PARÇA

*UCUZ YEDEK PARÇA

*MAKİNELERİNİZE YERİNDE SERVİS YAPILDIĞI TAKDİRDE YOL ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR

*MERKEZ SERVİS YERİMİZ ZEYTİNBURNU ŞUBEMİZDİR

 

Manuel Transfer Baskı Presi

Manuel Transfer Baskı Presi ile her tür cam yüzeye, kumaşlara, seramik ve metal yüzeylere, ahşap zeminlere baskı yapabilir hatta etiket basabilir. Son yıllardan endüstri ve tekstil sektörü olmak üzere pek çok alanda önemli bir yere sahip olan Manuel Transfer Baskı Presi, firmaların ihtiyaçlarına göre farklı ürünler çıkarmaktadır. Genellikle baskı yöntemi iki şekilde yapılmaktadır. Kalandır ve Pres yöntemlerinden en çok pres yöntemi tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise tekstil sektöründe pres yönteminin daha hızlı sonuç vermesidir. Bu anlamda firmalar hem işgücü, hem zaman hem de ekonomik tasarruf yapmaktadırlar.

 

Transfer Baskı Presleri

Manuel Transfer Baskı Presleri sayesinde çabuk ve dayanıklı baskılar yapılmaktadır. Endüstri sektörü ve tekstil sektörü dışında, promosyon ve ilaç firmaları da bu baskı yöntemlerini kullanmaktadırlar. Pek çok firma senenin belli zamanlarında  promosyon bastırmaktadır. Bu hem firmalarının reklamını yapmak hem de müşteri ilişkilerini iyi tutabilmek adına çok önemlidir. Pek çok firma, kupa, kalem, tabak, sümen, ahşap hediyeliklere baskı yaptırmaktadır. Manuel Transfer Baskı Presi ise bu anlamda pratik ve hızlı bir sonuç verdiğinden aynı zamanda dayanıklı bir baskı yöntemi olduğundan en çok tercih edilen yöntem olmaktadır.

 

Preslerin pek çoğunda enerji ve su tasarrufu bulunmaktadır. Atık su sorunu olmayan modellerin aynı zamanda her türlü transfer kağıdının kullanılması açısından da bir hayli kullanışlıdır. Lazer ve serigrafi kullanımına da uygun olan presler aynı zamanda sublimasyonel çıktıları da basabilmektedir. İşçiliği çok fazla olan detaylı ve ince desenleri de çok rahatlıkla basabilir. Manuel Transfer Baskı Presi , kişilerin ve kurumların ihtiyaçlarına göre oldukça fazla bir çeşitliliğe sahiptir. Yer kaplamayan makineler olduğundan pek çok küçük işletmede dahi kolaylıkla kullanılmaktadır. Pres makinelerini üreten ve satan firmalar teknik servis hizmet verirken aynı zamanda garanti de vermektedirler.

 

 

Manuel Transfer Baskı Presi (40X50 Cm) , Sıfır ( Yeni ) Satılık 2.296 TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!