Markalama Makinaları

kategorisinde 39 adet ürün
Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Markalama Makinaları Popüler Ürünler

Markalama makinaları vizyon katar!

Markalama Makinesi ürünlerin paketleme ve ambalajlama işlemi sırasında kendi markanızı basmaya ve reklamızı yapmaya yarayan makinalardır. Markalama makinesi ve sistemler sayesinde ürünlerin üzerine seri numara ve marka gibi kullanıcıyı ya da tüketiciyi bilgilendirecek yazılar oluşturulur.

Farklı çeşitleri bulunan markalama makinesinin; kazımalı markalamala makinesi, klasik markalama makinesi, lazer markalama makinesi, nokta vuruşlu markalamala makinesi, sıcak markalama makinesi, lazer markalama makinesi tüpü gibi seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan markalama makinesi alternatiflerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Satfamızda satıcıların sunduğu Ayka markalama makinesi, Borries markalama makinesi, Couth, Elektrox markalama makinesi, Fiberlast , Hi-Pack markalama makinesi, Kaya Lazer markalama makinesi, Kortho markalama makinesi, Lasit markalama makinesi, Lazermarket markalama makinesi, markalama makinesi ve daha pek çok firmanın markalama makinesi ve markalama makinesi sistemlerine ulaşabilirsiniz.

Markalama makinesi veya diğer bir deyişle markalama makinesi sistemleri ürünlerin üzerine markalama makinesi markası plaka seri no gib sert malzemeler üzerine muntazam şekilde yazı ve şekil çizmek için maliyetleri düşüren kaliteli ürün anlayışını vurgulayan özel makinalara kısaca üretilen üretim aşamasında olan yada imalatı yapılan ürünlerin etiketlerinde bulunması gereken kullanıcıyı bilgilendiren yazıları veya işaretleri oluşturmak için kullanılan makinalara yada sistemlere denir. Markalama makinesi yaptığı işin ihtiyacına göre çeşitleri vardır.

Bunlar: klasik markalama makinesi, nokta vuruşlu markalama makinesi, manuel el ile markalama makines, sistemleri, lazerli markalama makinesi, kazımalı markalama makinesi diye gruplandırabiliriz. Tüm markalama makinesi  çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Markalama makinaları kullanılan yerler

Markalama makinaları sert metaller üzerinde veya hassas kağıt veya plastik materyaller üzerine işlem yapabilmektedirler. Markalama makinası Sert metaller için genellikle Lazer markalama makinaları veya nokta vuruşlu markalama makinası veyahut elle manuel markalama işlemi yapan markalama kalemleri de mevcuttur. Markalama makinesi ahşap veya ağaç ürünler üzerinde yada plastik kauçuk malzeme üzerine markalama yapmak için en uygun olan markalama makinesi modeli kazımalı veya lazerli markalama makinesi önerilmektedir.

Lazer markalama makinaları ile marka değeriniz artar, profesyonellerin kendilerine rekabet avantajı sağlayan özelleştirilmiş ürünlerinin oluşturmalarını sağlayan modern üretim ve üretimin önemli bir yönüdür. Lazer markalama makineleri söz konusu olduğunda,  işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olan yüksek kaliteli, son teknoloji makineler sağlamaya kendini adamıştır. Lazer markalama makinelerinin avantajlarını bilmek için kilit noktalardan biri nasıl çalıştıklarını anlamaktır. İşte bu markalama makinası nasıl çalıştıklarına ve sundukları hizmetler sayesinde işinizin nasıl büyüyüp geliştiğine dair kısa bir genel bakış.

Markalama teknolojisi on yıllardır bir çok markalama yöntemi kullanılmaktadır ve her gün imalatçılar tarafından çeşitli şekillerde kullanılmaktadır. Özellikle lazer teknolojisi makinalarla, derin, kalıcı seri numarası işaretlerinden güzel, özel tasarımlara kadar ürünlerinizin gücünü ve bütünlüğünden ödün vermeden ihtiyacınız olan markalama ve desenleme işlemleri sağlayabilir. En iyi sonuçlar  maliyet etkin ve hassas verim için en gelişmiş teknolojiyi kullanan fiber lazer teknolojisinde yatmaktadır.

Fiber lazerler, ışığı odaklamak için parçaları güçlü bir lazere dönüştüren bir dizi elektrikli lazer ışığı kullanır. Güçlü bir ışıkla başlar, Lazer, makineye bağlı olarak ışığı bir milimetreden daha az olabilen ince bir noktaya odaklamaya hizmet eder. Odaklanma aynı zamanda işaretin yaratıldığı derinliği kontrol etmeye de yardımcı olur, böylece hassas ürünleri bile kalıcı olan ancak markaladığınız şeye zarar vermeyecek bir şeyle işaretleyebilirsiniz.

Son lazer teknolojisindeki gelişmeler sayesinde, lazer markalama makineleri artık büyük makineler değildir. Bugün, daha fazla çok yönlülük sağlamak için taşınabilir teknolojiyle gelebilirler. Taşınabilir teknolojiden önce, işaretlenmesi gereken malzemelerin makineye getirilmesi gerekiyordu, bu da işaretlenebilecek ürün türlerini kısıtladı. Artık taşınabilir teknoloji, büyük, hantal ürünlerin bile hassas ve güçlü lazerlerle işaretlenebilmesi için kullanılabilir. Markalama makinesi ile çalışmak sadece lazer kazıma için tamamen yeni bir pazar açmakla kalmaz, aynı zamanda lazer markalamayı kolaylaştırır. Makinelerin kendileri de daha az yer kaplar, yani özel bir dolaptan masaüstüne her yerde kolayca depolanabilirler.

Markalama makinaları fiyatları çeşitleri tüm marka ve modelleri aksesuar ve ekipmanları satılık Markalama Makinesi ve tedarikçileri