Piyasada kompakt ve zaman zaman ekonomik beton santrali olarak geçen bu çeşit hem küçük hem de ekonomik bir beton santrali çeşididir. Genellikle finans gücü çok yüksek olmayan ülkelerin tercih ettiği ve taşımanın tıpkı mobil santraller gibi sıkıntı olmadığı, kolay taşınabildiği –küçük- boyutlarda olan beton santralleridir. Kronolojik olarak beton santrallerinin gelişimine baktığımızda zaman ilerledikçe en çok tercih edilen santral çeşidi bu olmuştur.

Meka Kompakt Beton Santrali

kategorisinde 1 adet ürün

Kompakt Beton Santrali nerelerde kullanılır? Nasıl Kullanılır?

Kompakt bir yapıda olduğu için en çok kullanım alanı saha olarak kısıtlı ya da çok yerleşim alanı gerekmeyen yerlerdir. Kompakt Beton Santrallerinin kullanımı son zamanlarda ciddi oranda bir artış göstermiştir. Özellikle hızın ve pratikliğin daha da önem kazandığı şu günlerde doğal olarak tercih edilme sayısı günden güne artmaktadır. Kompakt Beton Santrallerinin kullanımı oldukça kolaydır. Taşınabilirliği, ekonomiksel uygunluğu, hem bütçesel hem de mekansal tasarrufu açısından ülkemizde de bilhassa yol ve küçük yapı işlerinde kullanımı artmaktadır. 

Meka Firmaları Tümü

Kompakt Beton Santrali Meka Kompakt Beton Santrali İlanları, Satılık Kompakt Beton Santrali Meka Kompakt Beton Santrali tüm detaylarıyla bu sayfada inceleyin...