Meltem M-1 Ev Tipi Tüy Yolma Makinesi

İlan No: #00137293 1540
1.100 TL Adet
KDV
DAHİL
Kategori: Tavuk Tüy Yolma Makinası
Marka: Meltem Makina
Model Tipi: M1
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
Konum: Eşme / Uşak / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme

Meltem M-1 Ev Tipi Tüy Yolma Makinesi

Meltem M-1 Ev Tipi Tüy Yolma Makinesi 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Model: M1
Malzeme: Paslanmaz Çelik
Güç: 180 Watt
Parmak Sayısı: 35
Voltaj: 220-230 Volt.
Kapsam: Tavuk Horoz Hindi Kaz Ördek
Ağırlık: 19 Kg.
Ebatlar: 35/35/50 Cm.
Tavuk, horoz, bıldırcın: 30 saniyede %100 tüy yolumu
Hindi: 45 saniyede %100 tüy yolumu
Ördek, kaz: 1 dakikada %95 tüy yolumu

AÇIKLAMA

Diğer modellerden farkı dönen tanburlu yolma kazanından ziyade dönen merdanesiyle tüy yolma işlemini yapar. Diğer modellere toplu hayvan atımı yapılırken M1'de tek tek yolum yapılmaktadır.


M1, diğer modeller gibi kısa bir zamanda yüzlerce hayvan yolumu yapamayabilir ancak tek hayvan yolumunda da yarım dakikalık bir sürede diğer modellerin temizleme oranı gibi % 100 tüy temizliği yapabilmektedir. Bir hayvanın yarım dakikada yolunması demek yine de m1 ile kısa bir sürede olmasa da gün bazında yüzlerce hayvan temizliği yapılabilir.


M1 Tüy Yolma Makinasının hacmi küçüktür. Yer sıkıntısı olan yerlerde dahi raf dolap gibi heryere konulabilir rahat taşınabilir depolama sorunu yoktur.
Bir çok avantaj sunan bir makinadır. 220 wolt elektrikle evde kullanılabildiği gibi motorunun 180 watt olması sayesinde inverter aracılığı ile araç çakmaklığından arazide de kullanılabilir.


M1'in üstün özelliklerinden muhakkak birisi de tüm kanatlı hayvanların tüy yolumunu çok kolay ve temiz bir şekilde yapabiliyor olmasıdır.
M1 Tüy Yolma Makinesi evde, köyde veya çiftliklerde az sayıda kanatlı hayvan besleyicileriyle beraber düşük ve orta seviyeli ticari tavuk, bıldırcın, kaz ve hindi yetiştiricilerinin de kesimden sonra tüy yolma işini istenilen serilik ve kalitede sağlayacak özelliktedir.


Önemli Bilgi:
Tam ve sağlıklı bir yolum için ilk kullanım öncesi kullanma kılavuzundaki "Suda Islatma Nasıl Yapılmalıdır" bölümünün okunmasını kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Meltem M-1 Ev Tipi Tüy Yolma Makinesi, Sıfır ( Yeni ) Satılık 1.100 Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu