Piyasada kompakt ve zaman zaman ekonomik beton santrali olarak geçen bu çeşit hem küçük hem de ekonomik bir beton santrali çeşididir. Genellikle finans gücü çok yüksek olmayan ülkelerin tercih ettiği ve taşımanın tıpkı mobil santraller gibi sıkıntı olmadığı, kolay taşınabildiği –küçük- boyutlarda olan beton santralleridir. Kronolojik olarak beton santrallerinin gelişimine baktığımızda zaman ilerledikçe en çok tercih edilen santral çeşidi bu olmuştur.

Mesaş Mühendislik Kompakt Beton Santrali

kategorisinde 1 adet ürün
En Ekonomik Beton Santrali 60 M3/H -Sıfır- Mesaş

Satılık Sıfır ( Yeni )

Garantili Peşin, Çekle Şatış, Leasing'e Uygun, Teminatlı Satış Olur, Vade Olur

Satıcıyla İletişim Kur

170.000

Marka : Mesaş Mühendislik
Model : Eko-60k

Mesaş Mühendislik

Kompakt Beton Santrali nerelerde kullanılır? Nasıl Kullanılır?

Kompakt bir yapıda olduğu için en çok kullanım alanı saha olarak kısıtlı ya da çok yerleşim alanı gerekmeyen yerlerdir. Kompakt Beton Santrallerinin kullanımı son zamanlarda ciddi oranda bir artış göstermiştir. Özellikle hızın ve pratikliğin daha da önem kazandığı şu günlerde doğal olarak tercih edilme sayısı günden güne artmaktadır. Kompakt Beton Santrallerinin kullanımı oldukça kolaydır. Taşınabilirliği, ekonomiksel uygunluğu, hem bütçesel hem de mekansal tasarrufu açısından ülkemizde de bilhassa yol ve küçük yapı işlerinde kullanımı artmaktadır. 

Mesaş Mühendislik Firmaları Tümü

Kompakt Beton Santrali Mesaş Mühendislik Kompakt Beton Santrali İlanları, Satılık Kompakt Beton Santrali Mesaş Mühendislik Kompakt Beton Santrali tüm detaylarıyla bu sayfada inceleyin...