Motorlu Sırt Atomizeri / Taral Atomic 6314

İlan No: #00094315 1540
Kategori: Sırt Atomizer
Marka: Taral
Model Tipi: ATOMIC 6314
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Akyazı / Sakarya / Türkiye

Motorlu Sırt Atomizeri / Taral Atomic 6314

TARAL tarafından 32 yıldır üretilmekte olan motorlu sırt atomizörleri, güçlü motoru, çağdaş dizaynı ile sınıfında haklı bir üne sahiptir.Sıvı ilaç uygulaması yanında, kolayca takılabilen ek parçalarlarla toz, bazı modellerde granül uygulamaları mümkündür. Güçlü fanı sayesinde yatay olarak 10, dikey olarak 8 metreye kadar ilaçlama yapılabilir. Ayarlanabilir püskürtme başlığı ile amaca uygun olarak dar veya geniş açılı püskürtme mümkündür.

TARAL motorlu sırt atomizörleri bağ, meyve, sebze, narenciye bahçeleri, çay, tütün ve çeltik tarlalarının ilaçlanmasında, ahır, kümes, depo, gemi ve vagonların dezenfekte edilmesinde, gübre, tohum ve yem gibi granüllerin serpilmesinde başarı ile kullanılmaktadır.

Tüm TARAL ürünleri en son teknolojiye uygun olarak dizayn edilmiş olup, sıkı kalite kontrol standartlarında kontrol edilmektedir. Bu sayede size  güvenilir ve dayanıklı bir ürün sunulmaktadır.

Motorlu Sırt Atomizeri / Taral Atomic 6314, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu