Netmak Group - Kimdir

Ahşap İşleme Makinaları, Ahşap Freze Makinaları, Kalınlık Makinası, Planya Makinası, Şaküli Freze Makinaları, CNC Freze ve Kapı Makinaları, Kapı Ebatlama Makinaları İmalatı ve Satışı

Netmak Endüstri ve Ahşap Makinaları

Netmak Endüstri ve Ahşap Makinaları 1972 yılında marangoz makinaları, ahşap freze, kalınlık makinaları, kesici takımları üretimi ve bileme konularında faaliyete geçen firmamız, bugün 6000 m2 alanda son teknoloji makina parkı ile sadece iç piyasaya değil aynı zamanda da dünya pazarlarına yönelik üretim yapmaktadır. 

Netmak Group, Ahşap Freze Makinaları, Planya Makinası, Şakülli Freze MakinalarıKapı Ebatlama Makinaları İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

Geçen 48 yıl içinde, makina ve bıçak üretimleriyle pazarın gereksinimlerini karşılamış, gelişen yapısı ve teknolojisiyle dış pazarda da farklılıklar yaratmıştır. Daha önceki yıllarda freze bıçaklarını iç piyasada bulmak olanaksızdı ve bu da tüketicilerde mağduriyete neden oluyordu. Günümüzde NETMAK makina tüketicilerinin bu konudaki her türlü gereksinimini karşılamaktadır. Ar-ge faaliyetlerimiz, firmamızı teknoloji geliştirme ve endüstriyel dizayn konusunda dünya çapında rekabete hazır olma hedefine ulaşmadaki en önemli araçtır. Bu doğrultuda firmamız ürün geliştirme, kurumsal yapılanma ve üretim kalitesi bakımından dünyada genel kabul görmüş ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE standartlarına sahiptir. 

Firmamiz bugün Türkiye'de kesici takımlar konusunda uzmanlaşmış elemanları ile iç piyasaya % 100' lük bir hizmet verirken, müşterilerinin dışa bağımlı olması da tamamen ortadan kalkmıştır. NETMAK makina, kesici takımların onarımını ve yenileştirilmesini de üstlenmiş ve hizmet dışı kalmış, yıpranmış kesici takımların en son sistemle yenileştirerek, müşterinin tekrar üretimde kullanmasını sağlamaktadır. 

NETMAK makina Misyonu tasarımdan üretim ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini saglamak, gelişen dünyamızda farklılaşan gereksinimlere uygun çözümler sunmaktır. 

NETMAK makina Vizyonu dünyanın dört bir yanına ürünlerimizi ulaştırmak ve gerek itibariyle, gerekse kalitesiyle sektöründe lider tek marka olabilmektir.