Nova Shrink Makinası ve Ekipmanı kategorisinde 1 adet ürün

Şhrink Ambalaj Tabancası

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2017 Model

Garantili

. . .

Fiyat: Sorunuz

Marka : Nova
Model : SN-1100

Satıcıyla İletişim Kur

SN-1100 SÜPER NOVA SHRINK TABANCASI  Palet örtüleri ve tüm Shrink Filimler ile kullanılabilir.  Dünyadaki en hafif ve ençok ısı veren shrink tabancasıdır. Manyetolu ve kullanımı kolaydır. Fabrika hatalarından doğacak arızalara kaşı 1 yıl garantilidir. CE Belgelidir. Shrink babancasının yanında hortum ve dedantör bedelsiz olarak verilecektir. Shrink tabanacasının ucundaki özel metalden yapılmış koruma, ısınmama özelliğine sahip olup yanlışıkla her... Devamını Gör>>

Nova Firmaları Tümü

Kategoride En Çok Bakılan Ürünler

Shrink Makinası ve Ekipmanı Nedir?

Ambalaj ve paketleme sektöründe hızlı ve kolay ambalajlama tekniklerinden biride srinklemedir. Shrinkleme Shrink Ambalaj Makinesi ile mümkündür. Bu makinalar yapılacak ambalajlama işlemlerine göre çeşitlilik gösterir. Genel olarak shrink ambalajlama makinası nedir? denildiğinde PVC den üretilen shrink malzemeyi veya shrink filmiyle ürünü sarmalayarak sıkıca sarma yöntemiyle ambalajlanmasıdır.. Tam Otomatik, Yarı Otomatik, L Kesim, Fanüslü, Srinkleme Tünelli shrinkleme makinaları mevcuttur.

Shrink Paketleme ve ambalajlama; İstiflemede , Dış Etkenlere Karşı Ürünü Korumasında , Şık Bir Görünüm Kazandırması , Ambalajlama maliyetini düşürmesi gibi avantajlar sağlar..

makinaturkiye.com sitesinde shrink makinalarının tüm çeşitlerini, markalarını, fiyatlarını, üretici, tedarikçi, satıcı firmalarını bulabilirsiniz.  

Shrink Makinası ve Ekipmanı Nova Shrink Makinası ve Ekipmanı İlanları, Satılık Shrink Makinası ve Ekipmanı Nova Shrink Makinası ve Ekipmanı tüm detaylarıyla bu sayfada inceleyin...