Onur Kalıp Makina

Onur Kalıp makine, flexo baskılı etiket makinesi, etiket makinası, boş kesim etiket makinesi, meto etiket makinası, kağıt dilimleme, sarım ve kuka kesim makinalarının imalat ve satışını yapmaktadır.

Firma Ünvanı : Onur Kalıp ve Makina Sanayi
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış
Firma Kısa Bilgi : Onur Kalıp makine, flexo baskılı etiket makinesi, etiket makinası, boş kesim etiket makinesi, meto etiket makinası, kağıt dilimleme, sarım ve kuka kesim makinalarının imalat ve satışını yapmaktadır.
Çalışan Sayısı : Belirtilmedi
Kuruluş Yılı : 1994
Yıllık Ciro : Belirtilmedi

Onur Kalıp Makina Kısa Açıklama

Onur Kalıp Makina Sanayii 1994 yılında etiket makinesi ve kalıp sektörüne hizmet veren firma 2000 yılından sonra yaptığı makine imalatını ağırlıklı olarak etiket makinaları üzerine yoğunlaştırmıştır. Onur Kalıp Makina Flexo baskılı etiket makinaları, kule flexo etiket makinaları, boş kesim etiket makinaları, meto etiket makinaları ve bunun yanı sıra kağıt dilimleme makinası, kuka kesim makinası ve sarım makinaları ile yedek parça ve baskı tambur gibi parça üretimleri de yapmaktadır.

Onur Kalıp Makina Müşterilerinden aldığı geri dönüşler ile deneyimlerini birleştirerek hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmektedir. İkitelli İstanbul’da üretimini yapan firma tüm Türkiye ve yurt dışına makine satışlarını ve satış sonrası desteklerini sağlamaktadır. Onur Kalıp Makina Uzman kadrosu ve ince işçilikle kalite odaklı çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.