Operatör Koltuklu, Çiftli Perdah Makinesi ( 24 Hp )

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00097468
Kategori: Perdah
Marka: Wacker Neuson
Model Tipi: CRT 36-24A-WK
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Diğer
Konum: Küçükbakkalköy Mah. / Ataşehir / İstanbul
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Genel Özellikler: Çabuk ayarlanabilir iç içe (dişli tip) ya da ayrık tip bıçak seçimi ile çok yönlü işlevsellik. Değişken santrifüj kavrama ile mükemmel tork ve hız, her türlü beton şartlarına uyumlu çalışma Doğru güç-ağırlık oranı ile daha iyi düzeltme ve yüksek verimli son cila perdahı. Ön ve arka aydınlatma far grubu. Ergonomik, ayarlanabilen, sürgülü operatör koltuğu. Perdah bıçaklarına azami tork ileten hassas şanzıman. Ağırlık hizmet tipi şanzımana bağlı tahrik milleri arasında çift mekanik sızdırmazlık contaları. Katlanabilen operatör koltuğu ve çalışma saati göstergesi sayesinde kolay bakım ve tamir. Ergonomik çift kumanda kolu ile kolay manevra ve beton yüzeyi durumu hakkında geri bildirim. Büyük yakıt ve su tankı, standart su püskürtme sistemi ile problemsiz uzun süreli çalışma. Entegre forklif çatalı ile kolay nakliye Operatör koltuğu ters edildiği an motor devrini rölantiye düşüren eşsiz kullanıcı koruma şalteri ile azami kullanıcı ve çevre güvenliği.
 
Özellikler

Uygulama Örnekleri

qoisnjpu.jpg   gexieygl.jpg   Uzunluk x genişlik x yükseklik cm : 203 x 117 x 133 Bıçak ölçüleri (genişlik x yükseklik) cm : 15 x 35 Boş ağırlık kg : 347 Çalışma ağırlığı kg : 388 Nakliye ölçüleri (u x g x y) cm : 226 x 127 x 112 Nakliye ağırlığı kg : 497 Perdah genişliği (dişli tip) cm : 195 Perdah genişliği (ayrık tip) cm : 202 Perdah alanı (dişli tip) m³ : 1.8 Perdah alanı (ayrık tip) m³ : 2 Bıçak hızı aralığı 1/dak : 35-150 Bıçak açısı aralığı derece : 0-25 Bıçak sayısı adet : 2x4 Motor tipi : hava soğutmalı, 4-zamanlı, iki silindirli Silindir hacmi m³ : 670 Güç hp : 24 Max. çalışma hızı 1/dak : 3850 Yakıt sarfiyatı l/saat : 9 Yakıt deposu l : 24.6

Uygulama: Kolay kullanılan, operatör koltuklu çiftli perdah makinaları, geniş beton yüzeylerin ve süper düz zeminlerin (F# Super Flat) hızlı ve ekonomik perdahlanması ve son cila perdahında kullanılır.

Bu ilan 4957 kez incelenmiştir.
Operatör Koltuklu, Çiftli Perdah Makinesi ( 24 Hp ) Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!