İlan No: #00096207
Kategori: Pulluk
Marka: Turan
Model Tipi: T-P-005
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Turan Tarım

Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye


Otomatik Profil Gövde Pulluk / Turan T-P-005 Turan T-P-005 Turan T-P-005 1

 

TAM OTOMATİK PROFİL GÖVDE PULLUK - (İş Genişliği Sabit)

   ürünlerimiz 2, 3, 4, 5 ve 6 soklu profil gövdede tam otomatik tipte üretilmektedir.
   Kayalı, taşlı, bitkisel köklerle kaplı arazilerde rahatlıkla çalışabilir özelliktedir. Her soka yerleştirilmiş özel yaylı amortisör kurtulma mekanizması sayesinde tarlada her türlü takılmadan rahatça kurtularak pulluğun zarar görmesi engellenmiştir.
   Yaylı amortisörlü kurtulma mekanizmasının çalışmadığı durumlarda pim (kanallı cıvata) kesme sistemi sayesinde engelden kurtulur.
   Cengiz modeli iş genişliği 10' dan - 16 inç'e kadar imal edilmektedir. Amortisör yayı tansiyon sertlik ayarı mevcuttur. Her sokun, soyalık ve krank ayarı vardır.
   Pulluklarımızın traktöre bağlantı sistemi uluslar arası standartlarda olduğundan her marka traktöre takılabilir. Pulluklara sok ilave ile iki soklu, üç soklu, dört soklu, beş soklu ve altı soklu hale getirilebilir.
   Pulluk çatı aksamı özel malzemeden yapılmış olup, toprakla temas eden yüzeyler sementasyon sistemi ile sertleştirilmiştir. Toprak tutmaz ve sıyırıcıdır.
   Traktörü yormaz, zaman ve yakıttan tasarruf sağlar.

Otomatik Profil Gövde Pulluk / Turan T-P-005 Turan T-P-005 Turan T-P-005 1, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!