İlan No: #00089207
Kategori: Flowpack Ambalaj Makinası
Marka: Ulma
Model Tipi: OCEAN
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Paktek Paketleme Makinaları

Maltepe / İstanbul / Türkiye


Otomatik Yatay Paketleme Makinesi / Ulma Ocean

 

Ocean yeni shrink paketleme makinasi, yüksek hızda donmuş balık ürünleri paketlemek için tasarlanmış. Gıda-sanayi odaklı tasarım özellikleri sebebiyle paslanmaz malzemeden imal edilmiştir. IP 65 normlarına göre makinanın ana aksamı yıkanabilir, elektronik birimler nem’e karşı korumalıdır.

Bu makina ULMA’nın yapmış olduğu ar-ge çalışmalarının sonucu olarak yeni nesil yapıştırma istasyonuna sahiptir. Oval hareketli yapıştırma çeneli bu sistem ile ürünlerin yapıştıma istasyonuna hızlı bir şekilde ulaşması sağlanarak yüksek hızlarda mükemmel sonuç elde edilmektedir. Bütün bu özellikller makinaya yüksek ürün çıktısı ve minimum arızalı ürün miktarı ile çalışma sağlar.

Makine, tamamı ile paslanmaz çelik dirsekli çerçeve üzerine yapılmıştır. Tam bir hijyen sağlayabilmek amacı ile her parçasının kolay demontajına ve erişimine olanak sağlayan tasarımı ile neme karşı yüksek koruması sayesinde deniz ürünleri endüstrisinde geniş bir yelpazedeki uygulamalar için ideal çözüm haline gelmiştir.

Ocean küçük boyutlarıyla yüksek üretim çıktısı elde etmek için 5 m2 daha az bir alana ihtiyaç duyar. Kolay ve esnek kullanım özelliği ile donmuş balık sektörü için ideal makinedir .

Yeni TRLX-200 shrink tünel yüksek hızlı yatay paketleme makinalarında hız gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu tünelle yüksek hızlarda mükemmel shrink kalitesi ile harika bir ambalaj elde edilir.

Otomatik Yatay Paketleme Makinesi / Ulma Ocean, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!