Delüx Model Junior Boks Makinası

BSK | B-BM003

30.000 +KDV

Delüx Model Junior Boks Makinesi

Teknik Dizayn | TD-BM003

28.000

Toplam 5 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Oyun Salonu Makinaları Popüler Ürünler

Salon Oyun Makinaları

Eğlence sektöründe çokça kullanılan ve her geçen gün yenilikleriyle ön plana çıkan masa ve salon oyun makinaları bu sayfada. Air hockey, basket makinası, bilardo, bowling makinası, dart, jetonlu langırt, langırt, langırt aksesuarları, masa tenisi, masa tenisi aksesuarları, masaj koltukları, pinball makinası, tetris, tilt makinası gibi salon oyun makinaları sayfamızdan ulaşabilmeniz mümkündür. Yüksek kalite ve düşük fiyat ile güven içerisinde alışveriş yapabilmeniz mümkündür.Kimi zaman çocukların , kimi zaman yetişkinlerin zaman geçirdiği ve eğlendikleri salon oyun makinaları , her yaş grubuna göre uygun bir model mutlaka görebilirsiniz. Stresinizi dağıtan salon oyun makinaları , eğlenmenizi iyi vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Her biri birbirinden farklı şekilde kullanılan salon oyun makinaları çeşitlerini portalımızda sizler için özenle hazırladığımız salon oyun makinaları ilanlarında göreceksiniz . Salon oyun makinaları ilanları içerisinde ürünün nasıl çalıştığından , satıcı firma bilgilerine kadar tüm bilgileri bulabilirsiniz. Kiralık salon oyun makinaları , satılık ve avantajlı ödeme fiyat bilgisi olan salon oyun makinaları buarada.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle oyun - eğlence başlığı altındaki Masa ve Salon Oyun Makinaları kategorisinde.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Masa ve Salon Oyunları kategorisinde

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin