Plastik Kırma Makinası - 1000 mm

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00088579
Kategori: Plastik Kırma Makinası
Marka: Üstün
Model Tipi: ÜSMK-100
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 7 Gün
Konum: Esenyurt Mah. / Esenyurt / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

PLASTİK KIRMA MAKİNASI

Teknik Özellikler

Kırma makineleri imalatımız saatte 100 kg ile 1500 kg ve üzeri kapasiteli ağır hizmet kırıcılarına kadar geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Tüm kırma makinelerimizde ortak olan tasarım özellikleri , verimli ve sorunsuz hizmet, daha kolay ve daha az bakım sayesinde zamandan, işgücünden ve enerjiden tasarruf sağlar. Plastik kırma makinelerimizde malzemeler birbirlerine ters açılı konumlanmış döner ve sabit bıçaklar arasında tam bir makas hareketi ile kırılır. Bu sayede eş büyüklükte çapaklar elde edilir. Kırılan malzeme kalitesini düşüren aşırı ısı ve toz ile gürültü oluşumunu azaltan bu yöntem, enerji tüketiminde de tasarruf sağlamaktadır.

Kapasitesi ister saatte 100 kg. ister 1.500 kg. olsun, tüm makinelerimiz, nakliyede, yerleştirmede ve işletmede kolaylık sağlayan aynı kompakt ve ergonomik tasarıma sahiptir. Bakım ve temizlik için makinelerimizin her noktasına kolayca ulaşılabilir, hizmet ömrü süresince minimum bakıma gereksinim duyulur. Makineler üzerindeki mevcut güvenlik sviçleri, kullanım ve bakım sırasında kullanıcı için, CE sertifikamızın da kanıtladığı üzere maksimum iş güvenliğini garanti eder.

Geliştirilmiş rotor ve rulman yatağı tasarımlarımız, makine dışında yataklama, bıçaklar üzerinde ve altında koruyucu lamalar gibi ek tedbirlere gerek olmaksızın uzun ve güvenli hizmet ömrü sağlar.

Makine boyutları 40-50-60-70-80-100-125-150 cm olmak üzere sekiz modelimiz mevcuttur. Bu modellerimiz müşteri istekleri doğrultusunda değişik boyut ve özellikte imal edilebilmektedir. Ana gövde çelik bloktur. Makinelerimiz her cins plastik kırma kapasitesine sahiptir.
Orta büyüklükteki kırma makinelerimizden itibaren standart, pano üzerinden kontrol edilen hidrolik güç ünitesi ile açılır kapanır huni ve üst gövde grubu.
Elektrik panosu üzerinden kontrol edilebilen eğimli konveyöre uygun besleme ağzı. Huni içerisindeki yatay profiller ve plastik malzemeden dikey perdeler malzemenin ilk kırılma esnasında geri sıçramasını engeller.
Ağır hizmet tipi rulmanlar, kırma şoklarını kolaylıkla emer.
Rulmanlar, tek parça çelikten hassas imal edilmiş, su soğutmalı yataklar içerisinde, iki ayrı rulman keçesi ve bir hava boşluğu sayesinde kırma haznesinden tam olarak yalıtılır.
Rulmanların kırma haznesinden tamamen ayrı olması, malzemenin sulu kırılarak yıkanabilmesine olanak sağlar.
Kırılacak malzemenin özelliklerine ve isteğe göre düz, eğimli, kademeli veya V tipi, üç veya daha fazla sıralı rotor bıçağı tasarımları mümkündür.
Bıçaklar, ısıl işlem ile 58 HRc sertliğe yükseltilmiş, hassas olarak taşlanmış, Alman sertifikalı DIN 1.2379 (AISI D2) malzemeden üretilir.
Sabit ve döner bıçakların birbirleri ve elek ile aralarındaki aralık, ideal mesafeye kısa sürede ve kolaylıkla ayarlanabilir.
Kasnak ve volant, kesme işlemi esnasında uygulanan tork gücünü artırır.
Rotora güç aktarımı, güvenlik siperliği içerisindeki C tipi V kayışları ile gerçekleştirilir.
Ağır hizmet makinelerimizde standart olan bıçak ayar mastarı, çok daha kısa sürede bıçak değişimi ve ayarlanması mümkün kılar.
İsteğe bağlı olarak, pnömatik hareketli, proksimite ayarlı, kauçuk ve krom kaplı çekici silindirler ile levha ve film besleme.
Titreşim ve şok emici ayaklar üzerine monte edilmiş, gazaltı kaynaklı, güçlü çelik şasi.
Kırılmış malzemenin nakli için gerekli her kapasitedeki pnömatik aktarım sistemleri ve depolanması için silo/siklon, toz ayırıcı ve tutucu grupları; sulu kırma sonrası su tahliyeli helezonla boşaltım olanağı mevcuttur.
İsteğe bağlı olarak, kırılacak malzemenin temas ettiği tüm yüzeyler paslanmaz çelikten üretilebilir.
Kontrol panoları, elektrik güç üniteleri ve kablolama, tüm güvenlik şartnamelerine uyumlu ve Avrupa standartlarındadır.

Bıçak malzemesi tercihe göre üretim yapılabilir.
» Her tip plastik malzemeyi kırar (POLİETİLEN, PVC, POLİSTİREN, POLİKARBONAT, POLYAMIDE…..)
» Çift sıra MASURARULMAN kullanılmıştır.
» Kolay ve çabuk bıçak ayarı yapılabilen sistem.
» Kırma makinelerinde tercihen SES İZOLASYONU eklenebilmektedir.
» Kırma makinelerinde FAN+SİLO sistemi eklenebilmektedir.
» İstek üzerine standart modeller dışında imalatımız mevcuttur.

Bu ilan 9802 kez incelenmiştir.
Plastik Kırma Makinası - 1000 mm Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!