İlan No: #00095971
Kategori: 0.1-1.5 Litre Pet Şişe Şişirme Makinası
Marka: Keser
Model Tipi: K-PŞM-002
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 875 05 86
  • +90 212 876 13 86

Yetkili: Keser Makina

Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye


Plastik Şişirme Makinası / Keser K-Pşm-002

 

Keser Makina Plastik Şişirme Makinası, en kaliteli ürünü en ucuz üretim maliyetiyle  en kısa zaman sürecinde almanızı sağlar. Uzun süren AR-GE  çalışmaları sonucu üretimi tamamlanan şişirme makinaları teknolojinin en son yenilikleri kullanılarak plastik imalatçıları için sorunsuz bir  makina hedef alınmıştır.

Keser Makina ürünü olan şişirme makinaları ile 0,25ml ile 220 lt arasında standart üretimin yanı sıra plastik çilerin ihtiyacı olan daha küçük ve büyük hacimlere göre makina imalatıda yapılmaktadır.

Keser Makina şişirme makinaları makina tiplerine ve plastiği işleyen firmaların ihtiyaçlarına bağlı olarak tek ve çift mengene, tek kafa , çift kafa, üçlü kafa ve dörtlü kafa olarak imal edilebilmektedir. Plastik imalatçılarının istekleri doğrultusunda tekli ve çiftli kafalara çizgi amaçlı yan besleme konulabilmektedir. Makinalarımızda mevcut üretimin kapasitesini en az %20 artırabilecek bir hidrolik sistem teknolojiside mevcuttur.

  • Üretimde kullanacağınız makinaların her türlü test ve deneme aşamalarından geçmiş olduğundan
  • Üretimde kullanacağınız makinaların 24 saat kullanılabilir olacağından
  • Keser Makina yetkilileri ve ilgili personeli tarafından ilk günden itibaren makina ile ilgili her konu hakkında bilgilendirileceğinizden
  • Teknolojinin getirdiği her türlü avantajdan Keser makinanın sizi haberdar edeceğinden
  • Servis istenildiğinde olabilecek en yakın sürede yanınızda olacağından
  • Her türlü yedek parça temininizi Keser Makina dan en kısa sürede karşılayabilecek olacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.

Not : İsteğe bağlı olarak tek kafa, çiftli kafa, üçlü kafa ve dörtlü kafa olarak üretimi yapılabilir. Tek kafa ve Çift Kafa larda yan beslenme isteğe bağlı olarak eklenebilir.

Plastik Şişirme Makinası / Keser K-Pşm-002, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!