İlan No: #00093674
Kategori: Pnomatik Mibzer
Marka: Şakalak
Model Tipi: BPM-1
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Adapazarı / Sakarya / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 264 277 84 43

Yetkili: Berke Tarım

Adapazarı / Sakarya / Türkiye


Pnömatik Hassas Ekim Makinesi

Pancar,ayçiçeği,mısır, fasulye, nohut, soğan, pamuk, domates, soya fasulyesi, karpuz, kavun, kabak, gibi tohumların Hassas olarak istenen ekim aralığında ve istenen sıra üzeri mesafesinde ekilmesini sağlar.

 
İsteğe bağlı olarak 4-5-6-7-8 li olmak üzere imal edilebilir. Aspiratör üç nokta askı  düzenine bağlı olup hareketini kuyruk milinden şaft vasıtasıyla alır.
 
Ekim ünitelerinin tamamı ana şase üzerine paralelogram sistemi ile bağlanmıştır. Her ekim ünitesinin ön tarafında ayarlanabilen  toprak sıyırıcılar bulunmaktadır.
 
Ekici ayaklar balta tipinde imal edilmiştir. Ünitelerin arka kısmında baskı tekerleri mevcuttur. Makinenin her iki tarafında da markör sistemi bulunmaktadır. Markör üç nokta askı sisteminin üst kısmında otomatik veya liftli olarak çalışır. Hareket sağ teker üzerinden şanzıman grup dişlileri tarafından ana mile her ünitede bulunan şaft düzeneği yardımıyla da ünitelere iletilir.

Pnömatik Hassas Ekim Makinesi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!