İlan No: #00079940
Kategori: Programlı Dikiş Makinası
Marka: Pfaff
Model Tipi: Creative 2170
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Fatih / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İstanbul Pfaff

Fatih / İstanbul / Türkiye


Programlı Dikiş Nakış Desen Makinası Pfaff Creative 2170

 
 

»Desen Tablosu

 

» Ürün Açıklaması

Teknik Özellikler

Entegre Dual Transport. Tamamıyla orantılı, üstten ve alttan kumaşı taşıma. İnce kumaşları, katlı kumaşlar veya uzun dikişler, kumaş taşıma başlangıcından sonuna kadar tamamıyla aynı orantıdadır. Başka hiçbir makinede olmayan IDT SYSTEM ile PFAFF kullanıcılarının kumaş kayma derdi yoktur.
MULTİ COLOR DOKUNMATİK EKRAN
Size bütün kullanma konforunu verir. Her şey çok büyük, tam görünür ve kolay ifadeli bir şekildedir. Naturel renkler ile zenginleştirilmiş ekrana hafif bir dokunuş yeterlidir. Size ne isterseniz onu uygular

PFAFF CREATİVE 2170 İNTERNET ÜZERİNDEN GÜNCELLENEBİLİR !
Creative 2170 yenikçi bir anlayış yüksek performans için tasarlanmıştır. Bu anlayışla Pfaff creative 2170' inizi en yeni seviyelere güncelleyebilirsiniz. En yeni güncelleme programlarını www.pfaff.com 'da bulabilirsiniz. Pfaff bayiniz size her zaman yardımcı olacaktır. BİR SORUNUZ VAR DEĞİL Mİ? " CREATİVE ASİSTANT " CEVABI BİLİYOR !
Tamamıyla mükemmel... Her ne öğrenmek isterseniz, "Creative Asistant" anında size yardımcı olacaktır ! SANSASYONEL NAKIŞLAR Nakışlar büyük, büyüleyici bir güzellikte ve tamamıyla mükemmel ! değişik nakışları kolayca sınırsız büyüklükte kombine yapabilirsiniz. Mükemmel nakışlar, etkileyici sonuçlar.
HER ZEVKE GÖRE BİNLERCE DESENLİ CREATİVE CARD'LAR
Creative card'larımız, bitip tükenmeyen tasarım kaynağıdır. Sürekli yeni desenler keşfedersiniz.İnternet üzerinden nakış desenleri indirebilirsiniz ve sansasyonel webashop pfaff sizindir.
HEMEN BAŞLAYINIZ VE HER ÇEŞİT AKSESUAR VARDIR !
Creative 2170 aldığınızda, Pfaff creative card; çok güzel nakış desenli bir CD, büyük kasnak 225 mm x 140 mm (9"x5 ½ ") yuvarlak kasnak 120 mm x 115 mm (4 ¾"x 4 ½"). Bir eğitim CD'si resimli kullanma klavuzu, kumaşı ile nakış paketi, nakış telası ve nakış ipliği.
EKRANDA CUSTOMİZİNG - NAKIŞ DESENİNİ DEĞİŞTİRİNİZ !
Nakışlarınızın ebatını isteğe göre değiştiriniz. Uzunluğu, genişliği ve her ikisi orantılı desenleri kombine yapınız ve kendi renklerinizi seçiniz ! Hepsi direkt olarak dokunmatik ekranda.
KOLAY POZİSYONLAMA
Desenimizi dokunmatik ekranda direkt olarak açılarını çevirebilir ve isteğe göre pozisyonlayabilirsiniz. Değişik desenleri kolayca kombine yapabilirsiniz. Kafesli ağ ile bir çocuk oyuncağıdır.
İSTEDİĞİNİZ BÜYÜKLÜKTE NAKIŞLAR
Kumaşı desenimizin üzerinde pozisyonlamak için "desen çerçeveleme" fonksiyonunu kullanınız. Birçok deseni sırası ile işlemek istediğinizde, sizin için büyük bir avantaj. Her desenin tam olarak pozisyon aldığından emin olunuz. Böylece değişik nakışlar bir çocuk oyuncağıdır !
ADIM ADIM NAKIŞ DESENLERİ
Bütün nakış desenlerini gezebilirsiniz, değişik dikişlerle veya farklı renklerle ! Nakışınızı istediğiniz renkte ve alanlarını işleyebilirsiniz.
TEYELLEME FONKSİYONU
Örgü kumaşların esnemelerini önler ve kasnağa takmak istediğiniz kumaşları sabitler. Tabi ki kasnağa takılan nakış telalarını veya küçük kumaşları tutturmakta da kullanılabilir.
MÜKEMMEL !
Textlerin, yazıların ve piko desenlerinin kavis şeklinde nakışları düz, dalga şeklinde veya yuvarlak cümleleri, bütün satırları, birçok satırı veya süs desenlerini; düz ,dalga formda veya daire şeklinde işleyebilirsiniz. Sağa sola doğru veya ortalanarak multicolor dokunmatik ekranda görüldüğü gibi creative 2170'te işleyebilirsiniz.
DAHA FAZLA NAKIŞ KONFORU
Alt iplik kontrolü, alt iplik bittiğinde sizi uyarır. Dikiş veya nakış anında, kasnağı veya ipliği çıkarmadan masura sarabilirsiniz. Bunu ayrı bir motor sağlar ! İpliği makine otomatik olarak kendisi keser. Özel bir nakış sorununuz mu var ? "Creative Asistanı" cevabı bilir ! Özel aksesuarlar yaratıcılığınızın gelişmesini sağlar ! PC'nizde kendi deseninizi tasarlayınız ve PFAFF Creative 2170 ile işleyiniz ! Sansasyonel, özel aksesuar olan PFAFF Creative software size bunu mümkün kılar. Creative software programlarında birçok seçenek vardır. PC'nize internetten nakış deseni yükleyiniz. Bunun için ayrı bir yazılım gerekmez "File Assistant" ile mümkündür ! CD, creative 2170 ile birliktedir.
YÜKSEK HAFIZA KAPASİTESİ
Kişisel dizaynlarınızı, dikiş sıralamaları ve kombinasyonlarınızı direk creative 2170 'e kaydedebilirsiniz. AYRICA BULUNAN KASNAKLAR
Round Hoop 80/80 mm (3 ¼" x 3 ¼") Creative RECTANGULAR HOOP, 120 x 115 mm Creative GRAND HOOP, 250 x 225 mm. Creative ENDLESS HOOP, 180 x 100 mm.

Programlı Dikiş Nakış Desen Makinası Pfaff Creative 2170, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!