İlan No: #00112295
Kategori: Punch Pres
Marka: Ermaksan
Model Tipi: RPP
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İsmail Soybaş

Bornova / İzmir / Türkiye


Punch Pres -Döner Kafalı

RPP Döner Kafalı Punch Pres

ERMAKSAN Punch Pres üstün özellikerine ve güçlü Rijit gövdesine ilave otarak X, Y, C eksenleri ile birlikte senkronize çalışan T1,T2 açısal hareketli alt ve üst takım eksenleri sayesinde farklı üretim istekleri için esneklik yükseklik verimlilik hedef alınmıştır.
Akıllı ABSOLUTE (mutlak) pozisyonlama teknolojisi ile T1, T2 ve C eksenlerinin hiçbir zaman referans almasına gerek yoktur. Her zaman pozisyon bilgisini hafızasında tutmaktadır. Bu olabilecek indeksleme hatasını sıfıra indirmektedir.

X,Y,T1,T2,C eksenlerinin hassas ve dinamik interpolasyonu, 100 rpm C eksen hızı, 44 rpm T1,T2 (Takım eksenleri) hızı ±0,001 hassasiyeti ile ERMAK (Rotative Döner Kafa Punch

Yüksek üretkenlik, Verimli Esnek operasyonlar

2000 mm'den geniş sacları işlemek için otomatik repositioning. Makinede bulunan iki adet sac tutucu klempler pnömatik olarak açılıp yay gücü ile sacı sıkmaktadır, özel tasarımı sayesinde sacı deforme etmeden ve kaydırmadan hassas işlenmesini sağlamaktadır. Pnomatik sac referanslama silindiri ve kesilen parcaların CAD/CAM kontrolü ile otomatik olarak parça kutusuna atılmasını sağlayan otomatik pnömatik kapak (TRAPS).

 

RPP ERMAKSAN (ROTATIVE) Döner Kafalı PUNC PRES

 

Senkron dönen takım eksenleri (T1, T2, C) sayesinde iş parçasında ki açılı vuruşları OTOMATİK CAD/CAM destekli olarak yapmaktadır. Elektro-Mekanik döner kafa tasarımı ile açılı delme işlemlerinde proses zamanını kısaltarak aynı zamanda takam ömrünü de uzun tutmakta.

Punch Pres -Döner Kafalı, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!