İlan No: #00097254
Kategori: Plastik PVC Profil Extrüder
Marka: Yelkenciler
Model Tipi: Y-PE-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 6713607
  • +90 212 6713687

Yetkili: Yelkenciler Mühendislik

Başakşehir / İstanbul / Türkiye


Pvc Çift Vidalı Extruder / Yelkenciler Y-Pe-001

Yelkenciler Mühendislik UPVC Ekstruderleri verimlilik ve kaliteli ürün elde etmek için dizayn edilmiştir. Almanyada özel olarak tasarlanan vida geometrisi ile her türlü üründe yüksek kalite elde edilebilmektedir. Kovan ve vidanın imalatları Almanyada yapılmaktadır. Hammaddeden kaynaklı gaz oluşumunu hızlı bir şekilde tahliye eden özel tasarımlı vida ve kovan gaz alma ünitesi ile donatılmıştır.

Yüksek verim ve sıkıştırma oranını ancak çok güçlü bir şanzuman ile sağlayabilirsiniz. Yelkenciler Mühendislik  Ekstruderlerlerindeki şanzumanlar yüksek verimli kovan vidalara göre özel imal edilmiştir. Güçlü şanzumanlar yine ile güçlü motorlar ile tahrik edilirler.Ürün kalitesini etkileyen diğer bir etken kontroldür. Yelkenciler Mühendislik  Extruderlerindeki Avrupa'dan ithal edilmiş kontrol üniteleri ile ekstruder hattındaki tüm değişkenleri anında kontrol edebilir kaydedebilir ve gerektiğinde geri çağırabilirsiniz. Sürekli kontrolün sağlandığı Kontrol Ünitesinde hammadde çeşidine ya da kalıp çeşidine göre önceden kaydettiğiniz verileri tek tuş ile geri çağırarak zamandan tasarruf sağlanır.

Yelkenciler Mühendislik Ekstruderleri önceden planlanan tarih ve saatlerde otomatik olarak ön ısı ayarlarına gelerek vardiya başlangıçlarında zaman kaybına sebep vermezler.

İsteğe bağlı uzaktan erişim programları ile Extruder Kontrol Paneline intranet ya da internet üzerinden erişim sağlanabilir.Tüm arıza kayıtlarının tutulduğu kontrol paneli Ekstruderin güvenli çalışması için özel güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

Gerek müşteri memnuniyeti gerekse üretim standardını sağlamak amacı ile hammadde besleme ünitesi Yelkenciler Mühendislik Ekstuderlerinde standart olarak bulunmaktadır. Bu ünite sayesinde üründe standart gramaj ve ölçü hassasiyeti sağlanmış olur.

Basınç ve eriyik sıcaklık kontrolleri ile hem ürün kalitesi artırılmış hem de set edilen değerlerin üzerindeki ya da altındaki değerlerde sistem koruması devreye girerek makinanın arızalanmasına karşı önlem alınmış olur.

Elektrik-Elektronik bir makinada önemli malzemelerdir. Uzun ömürlü olması ve kolay tedarik edilebilir olması kullanıcılar için önemlidir. Bu yüzden Yelkenciler Mühendislik Ekstruderlerinde Siemens ya da Telemecanique ekipmanlar kullanılmıştır. Minumun elektronik gürültü sayesinde uzun yıllar sorunsuz çalışan CE standartlı elektrik ve elektronik dolabı çalışılan ortam şartlarına göre özel soğutma sistemleri ile donatılabilmektedir.

Pvc Çift Vidalı Extruder / Yelkenciler Y-Pe-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!