İlan No: #00081452
Kategori: Renkli Dijital Baskı Makinaları
Marka: Canon
Model Tipi: imagePRESS C7000 VP
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 30.05.2012
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 629 84 82
  • +90 212 629 84 83
  • +90 212 629 84 80

Yetkili: Grenmat Matbaa

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Renkli Dijital Baskı Makinası

imagePRESS C7000VP, dijital teknolojinin verimliliğini ve çok yönlülüğünü ofset üretimdekine benzer görünümdeki harika bir görüntü kalitesiyle kaynaştıran, yeni kuşak Dijital Renkli Baskı sistemidir.
Özellikler

  • Ofset baskı gibi görünen üstün görüntü kalitesi
  • Yenilikçi Teknoloji
  • Tutarlı sonuçlar sağlayan hassas baskı
  • 300 gsm'ye kadar kağıtlarda maksimum üretkenlik
  • 70 görüntü/dakikaya varan hızlar
  • Üretim esnekliği için hat üzerinde sonlandırma

Zaman zaman piyasanın tüm dengelerini altüst eden yepyeni bir ürün çıkagelir. imagePRESS C7000VP bunu başarmaya adaydır. Dijital teknolojinin verimliliğini ve çok yönlülüğünü ofset benzeri görünümdeki inanılmaz bir baskı kalitesiyle kaynaştıran bir Dijital Renkli Baskı sistemi. Gerçekten etkileyici!

Ofset benzeri baskılar.
Dijital teknoloji yeniliklerinin uyumlu bir bileşimi, imagePRESS adında yeni bir kalite standardı yarattı. Örneğin, Canon'un yeni V-toner'indeki ultra ince parçacık boyutu ve yağsız kaynaştırma özellikleri, parlaklığı optimize eden gelişmiş görüntü denetimi teknolojileriyle birleşerek tüm medyalarda (kağıtlarda) müthiş görünümlü bir baskı imkanı sunuyor.

Öngörülebilir renkler
imagePRESS C7000VP ile ne tasarladığınızı ve ne sonuç alacağınızı bilirsiniz. Canon'un İşlem Denetimi sistemi, CMYK çıktı profilleri oluşturmanızı ve ISO standartları karşısındaki performanslarını değerlendirmenizi sağlar. Pantone Kataloglarına dayalı Spot renk paletleri oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz; bunlar daha sonra Sunucu'ya kaydedilebilir.

Keskin renk ve arkalı önlü görünü çakıştırma ve üretim
Canon'un Görüntü Çakıştırma Teknolojisi (AKT / IRT), önden arkaya ve sağdan sola sıradışı çakıştırma doğruluğunu sağlar. Gelişmiş Yumuşatma Teknolojisi (GYT / AST), metin ve anlaşılması güç grafiklerin bileşimiyle ilişkili kuşaklamayı yok ederek baskı kalitesini artırır. Verimli Çözünürlük Sistemi, baskıların çıplak gözle nasıl göründüğüne dayalı olarak akıllı görüntü ayarlamaları yapar.

Alt edilemez güç ve güvenilirlik
Üretim hızı, 300gsm'ye kadar ağır veya kuşe kağıtlar kullanıldığında bile kaliteden ödün vermeden dakikada 70 A4 sayfadır. 8 ayrı kaynaktan 10.000 yaprağa kadar kağıt beslemesi yapılandırılabilir; bu iki saatin üzerinde kesintisiz üretim anlamına gelir.

Gelişmiş Hava Destekli Besleme Sistemi, birden çok sayfa kağıt beslemeyi algılayan ve çalışmayı kesmeden olası sorunları düzelten yeni bir ultrasonik çift besleme algılama sistemi kullanarak yüksek güvenilirlik düzeylerini garanti eder.

Güçlü iş akışı denetimi
Bu makineyi Canon'un yeni imagePRESS Server A3000 sistemi destekler. Statik veya değişken veri içeren en karmaşık işleri zorlanmadan yerine getirir. Ayrıntılı iş öncesi ve sonrası raporlama, kullanıcılara en üst düzeyde güven sunar. Ayrıca, Üretim Baskı denetimleri, baskı ortamınızda garantili bir denetim için işlerin askıya alınabilmesini, önceliklendirilebilmesini veya planlanabilmesini sağlar.

Renkli Dijital Baskı Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık Renkli Dijital Baskı Makinası TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!