İlan No: #00100401
Kategori: Hasta Başı Mönitörleri
Marka: Petaş
Model Tipi: KMA 800
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bayraklı / İzmir / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Çağlar Tıbbi Cihazlar

Bayraklı / İzmir / Türkiye


Renkli Hastabaşı Monitörü / Petaş Kma 800

Genel Özellikler

KMA®800 en son teknolojik gelişmelerin ışığında üretilen, renkli, çok kanallı, mikroişlemci kontrollü, çok parametreli (iki kanal EKG, bir SpO2, bir Solunum, iki İnvasive Kan Basıncı, bir Non-invasive Kan Basıncı, etCO2 ve iki Sıcaklık) bir hastabaşı monitörüdür. Bu cihaz yüksek görüntü kalitesi ekranı ve yumuşak tuşlarıyla kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlar. Görüntü kalitesi yüksek renkli ekranı sayesinde teşhis yapılabilecek kalitede 6 kanala kadar sinyal izlenebilir. Ölçülen parametrelere ait yüksek ve düşük alarm sınırları kolaylıkla ayarlanabilir ve ekranda görülebilir.

Ayarlanan alarm sınırlarının aşılması durumunda, sesli ve ekranda bir yazı ile uyarı verilir. KMA®800 ölçülen parametrelere ait son 72 saatlik durum eğrilerini grafik ve parametrik olarak gösterebilir.

KMA®800 serisi monitörleri ethernet kartı (Opsiyonel) aracılığıyla merkezi monitöre veya laser yazıcıya bağlanabilmektedir. Arka paneldeki harici monitör çıkışı standard bir monitörün bağlanmasına, diğer bir odadan kullanımı sırasında özellikle yararlı ikinci bir görüntüye imkan verir.
 

Renkli Hastabaşı Monitörü / Petaş Kma 800, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!