İlan No: #00126207
Kategori: Otomatik Araç Yıkama Makinası
Marka: İstobal
Model Tipi: M'NEX-28
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İspanya
Teslim Durumu: 45 Gün
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 0 Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 526 48 62
  • +90 216 526 48 62

Yetkili: Faruk Okur

Ümraniye / İstanbul / Türkiye


Rollever Köprü Tipi Oto Yıkama Makinesi (M'nex 28)

İSTOBAL M'NEX-28

Rollever Köprü Tipi Oto Yıkama Makinesi (M'NEX 28)

M’NEX-28 Modeli 21. Yüzyıl teknolojisiyle üretilmiş yeni versiyon bir makinedir. Program özellikleri bakımından esnek yıkama yapmaktadır. Opsiyonel parçaları sayesinde farklı yıkama özelliklerine sahiptir.
Türkçe kontrol paneli dokunmatik ekran bulunmaktadır. 
1 yatay, 2 dik fırçadan oluşmaktadır.
Yıkama+Aktif Köpük+Şampuan+Cila+ Süper cila ve Kurutma özellikleri mevcuttur.
Şampuanlı yıkama, aktif köpük, cilalı durulama ve kurutma yapabilen eklenebilir özellikleri ile 15 farklı programda yıkama yapabilen bir makinedir.
Yıkanan araç sayısını gösteren dijital ve mekanik olmak üzere 2 çeşit sayaç mevcuttur.
M’NEX-28 modelinin üzerinde bulunan sayaç sayesinde hangi programda kaç araç yıkandığı görülebilmekte istenirse sayaçlar şifrelenebilmektedir. 
M’NEX-28 modelinin toplam elektrik gücü 16 Kw dır.
Fırçalar polietilen kıl fırçadır (Opsiyon olarak sünger veya tekstil olabilir). 
Fırça perdeleri 
Kablolar için zincirli palet sistemi standarttır.
Opsiyonel olarak jant (Lastik)yıkama takılabilir. 


OPSİYONEL PARÇALAR
1. Basınçlı Jant Teker yıkama
2. Sıcak Cila
3. Renkli Köpükleme
4. Yan Basınçlı Yıkama
5. Üst Basınçlı Yıkama
6. Led Işıklandırma
7. Şase Yıkama
8. özel kimyasal
Donmaya karşı manuel su boşaltma sistemi vardır. İSTOBAL Makinelerde dış gövde komple daldırma galvaniz sacdan yapılmıştır.10 Ayrı kimyasal havuzdan geçen gövdeye Statik toz boya uygulanmaktadır. Gövde bir hasar görse dahi kesinlikle paslanma yapmaz.
İSTOBAL Makinelerde kullanılan tüm yedek parça ve malzemeler CE kalite standardına tabii malzemelerdir. Her makinede kullanılan bir parça, örneğin elektrik motoru, redüktör vs gibi 
Parçalar diğer bir makinede aynı şekilde kullanılır. KULLANILAN PLC, KONTAKTÖRLER, SİGORTA ve OTOMATLARI SİEMENS MARKADIR.
İSTOBAL Makinede kurutma sistemi araç yüzey profil takipli olup emniyet switch ile araç üzerinde hiçbir şekilde hasar vermeyecek durumda üretilmektedir. Ayrıca üst kurutucu yatak içerisinde çalışmakta ve hareketini “TRIGER” kayış vasıtasıyla sağlamaktadır. Kesinlikle kopma ve düşme söz konusu değildir. Kopma durumunda bile araç üzerine düşme yapmaz. Yataklardaki emniyet kilitleri sayesinde araç üzerine düşmesi engellenmiştir.
İSTOBAL Makinelerde yatay fırça hareket sistemi yine “TRIGER” kayışlıdır ve ağırlık kontrollü değil amper-güç kontrollüdür (fırçaların aracın gövdesine sürtünme sırasındaki baskıyı dijital olarak ayarlamasına yarar). Aynı kurutmada olduğu gibi yatay fırça bir yatak kanal içerisinde çalışmakta ve kayış kopması durumunda fırçanın düşmesi engellenmiştir. 


ELEKTRİK PANOSU VE KUMANDA: Makinelerimizin motorlar hariç tüm kumandası 24 Volt ta çalışarak insan hayatını tehlikeye atmayacak şekilde enerjilendirilmiştir. 


ARIZA VE BAKIM: Tüm makinelerimizde arıza tespit dijital ekranda görme sistemi mevcuttur ve arızanın çok hızlı ve pratik olarak çözmemize olanak sağlar. Müşterinin makineye yapacağı bakımlarda çok kolay ve pratiktir. Servis ekibimiz tarafından Telefonda yönlendirilebilmektedir. 


BAKIM PERYOTLARI: Makinemiz her 15.000 yıkamada bakım yapılması gerekmektedir. Kıl Fırça Ömrü 60.000, Sünger Fırça Ömrü 120.000 araçtır. 
ALT YAPI: Makinenin çalışması için gerekli alan 11 mt ye 5 mt dir. Ray uzunluğu 11 m dır. Ray aralığı 2.85 m dır. Ray altına 11 m uzunluğun 120 lik NPU demiri beton içine alınmak suretiyle montajı yapılır.


MAKİNE YIKAMA YÜKSEKLİK VE GENİŞLİĞİ: M’NEX-28 model makinemizde 4 ayrı yıkama yüksekliği bulunur. M’NEX-28 Yıkama yüksekliğinin 2.90 m Yüksek araçların Minibüslerin Üst klimalı olanlarında çok rahat yıkanmasını sağlar.
 

Rollever Köprü Tipi Oto Yıkama Makinesi (M'nex 28) , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!