Ryd-V30 Vidalı Toz Dolum Makinası (Yarıotomatik)

İlan No: #00137196 661
Kategori: Toz Granül Dolum Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: RYD-V30
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Peşin, Kredi Kartı, Posta Çeki

Ryd-V30 Vidalı Toz Dolum Makinası (Yarıotomatik)

Akışkanlığı düşük tozlarda dahil tüm toz çeşitlerinde son derece hassas dozajlama yapar.
.
.

Burgulu Toz Dolum Makinası
Neden RYD-V30?

 

Renas RYD-V30 Yarı Otomatik Vidalı Toz Dolum Makinası, tüm pudra kıvamındaki, akışkanlığı düşük toz ürünlerinizde, ihtiyacınıza göre üretebilen vida hatfesi sayesinde  seri ve hassas dolum yapar.
Seri Dolum Yapabilen Servo kontrollü Dozajlama,Renas RYD-V30  Emsal makinalardaki gibi basit frenli asenkron motorlar ile değil, yüksek teknoloji ürünü servo motor tarafından dozajlama yapılır. Bu özelliği sayesinde ard arda sürekli yapılan dolumlarda da, asla motoru ısınmaz, seri dolumlarda yüksek gramaj fireleri vermez. 
 

 

Dokunmatik Operatör Paneli ve PLC kontrol ünitesi sayesinde  tam Kontrol;
Renas RYD-V30 tüm modellerinde standart olarak sunulan çok fonksiyonlu dokunmatik operatör paneli ve PLC kontrol ünitesi sayesinde,  dozajlama değişimleriniz son derece kolay ve hızlıdır.  Üretim adedinizi takip edebilir, pedal ile tetikleme yerine belirli zaman aralıklarında çalışmasını sağlayabilir, dolum hızını ayarlayabilirsiniz.  Yazılım Geliştirme Departmanımızdan üretim şeklinize göre değişik fonksiyonlar talep edebilir, bu konuda bizden destek alabilirsiniz. 

Sisteme Bütünleşik Karıştırıcı ile tüm ürünlerde sorunsuz dozajlama
Renas RYD-V30'un tüm modellerinde standart olarak sunulan stok haznesine bütünleşik karıştırıcı sayesinde en zor toz ürünlerde bile sorunsuz olarak  dolum yapabilirsiniz. Makinamızda opsiyonel olarak sunulan karıştırıcı hız ayarı sayesinde, birçok ürün çeşidinde sorunsuz akıcılık sağlarsınız.

Düşük Güç Tüketimi
Renas RYD-V30 düşük güç tüketimi sayesinde, her ortamda sorunsuzca çalışır. Sanayi ceyranı gerektirmez. tam yükte bile güç tüketimi 2000 Watt' ın altındadır.
Yüksek Dolum Aralığı;
Renas RYD-V30 dolum aralığı emsal makinalara göre sonderece yüksektir.  standart modeller 100gr ila 5000gr arasında dolum yapabilir.  Daha düşük dozajlama gereksinimleriniz için makinamızın dozajlama burgusunun hatfesi  ihtiyacınıza göre özel olarak  üretilebilmektedir.

 

Ambalaj: Makinamız uzun mesafelere rahatlıkla sevk edilmeye uygun bir sekilde ambalajlanmaktadır.
Nakliye:  Urununuzu anlasmalı oldugumuz kargo ile çok uygun fiyatlara sevk edebiliriz. Dilerseniz kendi anlasmaniz olan ambar yada kargo ile sevk edebiliriz.
Garanti:  Makinamız  fabrikasyon hatalara karsı 1 yıl süre ile garantilidir. 

 
 

 Makinanın Dolum Yapabileceği Ürün Çeşitleri:

Toz bahartlar, yapı kimyasalları, pudra şekeri, talk pudrası, un, mısır unu,  sporcu takviyeleri, bebek mamaları, toz kına, toz bitkisel çaylar, cilt maskeleri, toz içecekler, sahlep, mahlep v.b tam toz formundaki bütün ürünlerde sorunsuz olarak, tam hassasiyetle dolum yapar. Makina Teknik Özellikleri
Tip: Vidalı Toz Dolum Makinası
Model: RYD-V30
Çalışma Aralığı 20-500gr arası
Kapasite 10 - 40 Dolum / Dakika
Güç Tüketimi 1800w
Voltaj 220V /50hz
Ağırlığı 80Kg
Güç Tüketimi 10W
Ölçüler 80X170X45cm

Ryd-V30 Vidalı Toz Dolum Makinası (Yarıotomatik), Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu