Sahibinden Hallaç, Yün Elyaf Pamuk Atım Kabartma Tiftik Makinası, Hallaç

İlan No : #00137120
Kategori: Diğer Konfeksiyon Ekipmanları
Marka: Saraylı Makina
Model Tipi: S-KM001
Model Yılı: 2015
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: İkinci El
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Paşacık Mah. / Aksaray Merkez / Aksaray
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Takas Olur, Vade Olur, Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Havale / EFT, Kredi Kartı, Krediye Uygun, Posta Çeki, Kosgeb Destekli
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1

** MAKİNAMIZ 1 numara, 2 numara, 3 numara EV TİPİ elektrikli- SANAYİ tipi elektrikli OLUP TEMİZ REKTEFİYE EDİLMİŞ, BAKIMI YAPILMIŞ FAAL ÇALIŞIR DURUMDADIR

** TELLERİ (bıçakları ) en boy 1cm*1cm olup kalınlığı 1 mm dir. DİŞLERİ ELİNİZİ SÜRTTÜĞÜNÜZDE YIRTACAK DURUMDADIR.

** TURGUTLU MANISA BİZİM MAKİNALARININ MAKINASI OLUP BİR (1) NUMARA EV TİPİ YORGANCI PAMUK ATIM ,YORGANCI ELYAF ATIM, ÜSTÜBÜ ATIM VE KABARTMA, SÜNGER KIRPMA, PAMUK TİFTİKLEME, PAMUK DİTME MAKİNASI, YÜN ATIM, YÜN TİFTİKLEME, YÜN KABARTMA , MANTARCILARIN PAMUK TELEFİ ATMA MAKİNASI, BEZİ KUMAŞI VATKAYI ELYAF A ÇEVİRME MAKİNASIDIR.

** AYRICA KIRLENT VE YASTIK DOLUM İÇİN SÜNGERİ ÇOK GÜZEL VE İNCECİK KIRPMAKTADIR. sünger kırpma makinası olarak da kullanılır.

 

** BU MAKİNA İLE YASTIK ÜRETİM TESİSİ KURULUR, AYLIK 10 BİN YASTIK İMALATI YAPILABİLİR.

** KOSGEB YA DA PROJEDEN PARA ALMAK İSTEYENLER İÇİN 0-3 YILLIK MAKİNADIR. FATURA KESİLEBİLİR..

** YÜN KABARTMA, TİFTİKLEME, TOZ ALMA VE ÇIRPMA MAKİNASI OLARAK KULLANILIR.

** ALT HAZNEDEKİ DELİKLİ ELEK SAYESİNDE YÜNÜN İÇİNDEKİ TOZ, ÇÖP, DİKEN VS. MADDELERİ TEMİZLER YÜNÜ KULLANIMA HAZIR HALE GETİRİR.

** yorgancılar için, yastıkçılar için çok ideal olup her türlü telefi en güzel şekilde kabartır. Tam bir ekmek teknesidir. Kendisi küçük marifeti çok çok büyüktür. Nerdeyse küçük bir fabrikadır.3 NUMARA OLDUĞU İÇİN ÇOK SERİ ÇALIŞIR.SAATTE 150 KG ATIM KAPASİTESİNE SAHİPTİR.GÜNLÜK 8KG ARASI ELYAF KABARTIR. Günlük 1000 ADET YASTIK KABARTMA KAPASİTESİNE SAHİPTİR.

** PARASINI BİR AYDA AMORTİ EDER. ÇOK ÇOK NADİR BULUNAN TURGUTLU BİZİM MAKİNA İMALATI OLUP bir dikiş makınası sessizliğinde çalışır. APARTMAN ALTLARINDA BİLE ÇALIŞIR.

** İstediğiniz ŞEHİRE ambar ile gönderilir. 220 WATT ev elektriği ile çalışır. İSTEGE GÖRE 380 watt DE BAĞLANABİLİR. MOTORU GÜÇLÜ OLUP TELEFİ EN İYİ ŞEKİLDE KABARTIR

** ELİMİZDE 1 NUMARA , 2 NUMARA , 3 NUMARA EV ELEKTRİKLİ- SANAYİ ELEKTRİKLİ MAKİNALAR MEVCUTTUR.

Sahibinden Hallaç, Yün Elyaf Pamuk Atım Kabartma Tiftik Makinası, Hallaç Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!