Şahiner Serigrafi

Serigrafi Baskı Makineleri, Tampon Baskı Makineleri ve Sıcak Baskı Makineleri satışı yapmaktadır.

Firma Ünvanı : Şahiner Serigrafi San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : Bayii Acenta Distiribütör İhracat
Firma Kısa Bilgi : Serigrafi Baskı Makineleri, Tampon Baskı Makineleri ve Sıcak Baskı Makineleri satışı yapmaktadır.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1995
Sermaye : 2500.001-10.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası

ŞAHİNER SERİGRAFİ 1995 yılında Rükneddin Şahiner ve Bilal Şahiner Tarafından kuruldu.

İlk kurulduğu günden bu yana serigrafi baskı ve tampon baskı konusunda hizmet vermekte olan firmamız zaman içerisinde kendisini geliştirdi ve bünyesine yeni makineler katarak sektörde büyümeye devam etti.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine sırayla 50x70 cm baskı yapabilen yarım otomatik serigrafi baskı makinasını, 80 cm genişliğinde uv kurutma konveyörü, iki renkli tampon baskı makinasını, tam otomatik 50x70 cm serigrafi baskı makinasını eklemiştir.

Konusunda deneyimli personeli ile serigrafi ve tampon baskı konusunda en iddialı firmalardan biridir. Firmamız bu güne kadar bir çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.

ŞAHİNER SERİGRAFİ müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda serigrafi ve tamon baskı makineleri ithalat ve satışınada başlayarak sektöründe büyümeye devam etmektedir. Serigrafi ve tampon baskı makineleri üreticisi Wlyulong firması ile Türkiye distribütörlüğü anlaşmasını imzaladık. Kullanımı kolay fiyat yönünden uygun serigrafi ve tampon baskı makineleri her sektör tarafından beğeniyle karşılanmakta ve Türkiye genelinde kullanılmaktadır.

Hedefimiz serigrafi ve tampon baskı sektöründe hep ilerde olmak hem hizmet hem de makine satışı konusunda parmakla gösterilen firmalar arasına girmektir. Bunun için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.