Sanayi Dikiş Makinesi

kategorisinde 1657 adet ürün
Toplam 52 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Sanayi Dikiş Makinesi Popüler Ürünler

 

Sanayi Dikiş Makinaları kullanım alanları

Sanayi dikiş makinesi tekstil,deri ve kalın materyal malzemelerin dikiminde en çok çeşidi olan ve en çok sayıda bulunan endüstriyel makinalardır. Mekanik elektronik olarak çalışan pnomatik ve mekatronik teknolojilerle desteklenen sanayi tipi dikiş makinaları vardır. Tekstil sanayisinde dikimhanelerde konfeksiyon atölyelerinde fabrikalarda kullanılan bu sanayi dikiş makinaları dikilecek ürünün kalınlığına ve malzemenin çeşidine göre birçok sanayi dikiş makinaları  çeşitleri vardır.

Tekstil deri  dikim işleri için genel olarak deri, çadır, branda, denim, gabardin kumaş, triko, penye dokuma kumaş gibi kumaş çeşitlerine göre dizayn edilmişlerdir. Fakat hangi tipte kumaş dikimi yapacaksanız o tipte sanayi dikiş makinaları tercih etmelisiniz. Sanayi dikiş makinaları en çok uzak doğuda üretilmektedir. Tek iğne sanayi dikiş makinaları , çift iğne sanayi dikiş makinaları  veya 3,4.5 6,7 .... 50 ve daha fazla iğneli sanayi dikiş makinaları  mevcuttur. Bununla birlikte bir çok fonksonel kolaylıklar sunan sanayi dikiş makinaları  otomatlarıda vardır.   220 veya 380 volt elektrikle çalışırlar. 

Birbirinden kaliteli sanayi dikiş makinaları sektörün öncü firmalarından satın almak isterseniz makinaturkiye.com  sayfamızda Tekstil kategorisinde sanayi dikiş makinesi tüm çeşitlerini bulabilirsiniz.

Her çeşit Sanayi Dikiş Makinaları tüm detaylarıyla fiyatları tüm marka ve modelleri teknik detayları videoları Sanayi dikiş makinesi ve satıcıları